Při této otázce mě napadne vtipný stejnojmenný film s Melem Gibsonem v hlavní roli, při kterém jsem se moc pobavila. Chlap, který umí naslouchat ženám a ví, co si právě myslí, to je perfektní námět pro film.

Všem ženám-in vřele doporučuju.

A teď zamyšlení, po čem toužím já! Je to zcela obyčejné lidské štěstí v životě a lásce, do kterého se vejde především chápající a pozorný manžel, zdravá dcera, a tím pádem šťastná rodina, ve které si všichni navzájem pomáhají a mají se rádi.

Teď před Vánoci si toto své malé lidské štěstí uvědomuju ještě víc, když si lámu hlavu tím, jakým dárkem udělám svým nejbližším radost, a těším se, jak je překvapím. Nesmím zapomenout ani na našeho rodinného maskota, Westíčka Andyho, který dovede celou naši rodinu potěšit svou oddaností a psí upřímnou láskou, když máme nějaký problém. 

Vytáhne nás na procházku do přírody a snaží se nás přimět ke skotačení ve sněhu, které má tak rád, a to se vám pak všechny problémy zdají nějak menší, když se unavení, mokří a zmrzlí vracíme z procházky domů, uvaříme si teplý čaj a podíváme se do těch vděčných a upřímných psích očí.

To je má představa štěstí!

Žádné peníze, domy ani nic jiného se s tím nedají srovnat. Hlavní je pro mě má spokojená rodina.

Vaše Helip


Vidím, že je tu obliba Westíků, a já jsem si musela nechat vysvětlit od milých kolegyň, co je to vlastně za rasu.  Takže teď už vím, jak asi vypadají ty upřímné psí oči.


editorka Mira


Psíci, zdravé děti - to je téma!"

Téma na pátek 
Po čem ženy touží?
 Máte nějaké touhy?
Splnila se vám nějaká?
Toužíte po něčem neobvyklém?
Má vůbec smysl snít?
A co mužské touhy, znáte je?

Napište nám, ty nejzajímavější odměníme!

redakce@zena-in.cz


Soutěž "Co je na obrázku" skončila
Počítač losoval výherkyně Hodinovky!!


 
Reklama