Přečtěte si, jakou anabázi musela podstoupit čenářka s nickem Kopretina3, než sehnala to, po čem toužila. A měla k tomu ještě štěstí. Za její příspěvek děkujeme.

Milé čtenářky a redakce, nedá mi to abych se s Vámi nepodělila o výhodnou koupi. Asi to není ta nejvýhodnější koupě v mém životě, nicméně mi udělala před nedávnem velikou radost.

Jsem těhotná a bohužel jsem již před otěhotněním byla obézní (velikost 44), a tak se pro mě v těhotenství stal poměrně velkým problémem výběr oblečení. Jedny slušné těhotenské kalhoty jsme sice koupila v řetězci C&A, ale toužila jsem po těhotesnkých džínách. V C a A mi žádné neseděly, vypadala jsem v nich příšerně a byly neohodlné. V H a M mi zase byly ve 4 měsíci už tak těsné, že jsem měla obavy, že bych se do nich v druhé půli těhotenství už nevešla. Hledala jsem i různě po internetu v maminovských bazarech, ale nechtělo se mi kupovat obnošené džíny za více jak 500,- a bez možnosti vyzkoušení. Nicméně jsem v těch bazarech narazila na to, že velké velikosti džín pro těhotné vyrábí značka NEXT.

Naivně jsem se tedy vydala do nejbližšího obchodu této značky, kde mi milá prodavačka sdělila, že oni těhotesnkou kolekci nevedou a ochotně mi poradila, že jediná pobočka vČR, která ji vede je NEXT v Pasáži Myslbek. Rozhodla jsem se tedy, že při nejbližší cestě do centra, se do prodejny podívám. V ten samý den jsem ještě navštívila 3 obchody s těhotenskou módou, které se na internetu chlubily širokým sortimentem výběru.

V prvním obchodě mi v mé velikosti nabídla prodvačka jeden jediný typ džín za „super“ cenu 1 790,- Kč, podotýkám že za tu cenu ty džíny nebyly značkové, ketré vypadaly tak děsně, že jsem si je ani nechtěla zkoušet. Paní prodavčce jsem slušně sdělila, že se mi nelíbí, že si je zkoušet nebudu. Načež se ona na mě osopila se slovy, že se svojí vybíravostí asi jen těžko něco seženu. Nevzmohla jsem na tu drzost reagovat ani jediným slovičkem a odešla jsem.

V druhém obchodě to bylo o něco lepší, nabídli mi dokonec tři varianty, ale nohužel jedny mi byly malé, druhé mi neseděly a ty třetí byly dobré, ale měly viditelnou vadu, i když by mi paní prodavačka slevila, ale opět jsem si nevybrala, nechtěla jsem kazové kalhoty.

Nevzdávala jsem se naděje a pevně věřila, že ten třetí obchod mi konečně ukáže ty nejnej džíny, jak se říká do třetice všeho dobrého i zlého a i v pohádce to na potřetí vyjde. A já jsem neměla zase tak neskromné přání, nechtěla jsem prince, ani půl království, ale jen padnoucí těhotenské džíny za slušnou cenu. Bohužel ani tady jsem nepochodila, výběr opět asi ze tří typů, ale přišly mi malé přes bříško a a také dosti drahé, nicméně jsem si jedny nechala uschované do druhého dne. Byla to taková moje malá naděje, že kdyby nic lepšího, tak alespoň tohle.

Rozhodla jsem se vyrazit do toho slavného NEXTu do Myslbeku. V obchodě jsem tu kolekci pro těhotné marně hledala, naštěstí se mě ujala sympatická paní prodavačka, která mi vysvětlila, že NEXT  v ČR vůbec nedováží těhotesnkou módu a že ji ani nikdy nedovážel a že mě tedy sem z jiné pobočky poslali špatně. Když viděla, že už jsem na pokraji kolapsu, tak mi poradila, že má ale jeden návrh řešení, že by mi je objednali z ciziny dle katalogu. V katalogu bylo několik typů krásných kalhot i v mé velikosti a i v přepočtu na koruny za maximálně 1000,- Kč.

Kdyby mi náhodou neseděly, tak je vrátím a nic se neděje. Byla jsem ohromena a překvapena nabídkou této služby, o které jsem do té doby vůbec netušila. Přemýšlela jsem, které si tedy zkusím objednat, když mi ta paní řekla, že mají ještě jeden katalog a než to tam najdou, ať se ještě dojdu v pasáži podívat do obchodu Mothercare, kde mají zrovna slevy na těhotenské oblečení.

Tak jsem tam vlítla a naprostý ráj: výběr v mé velikosti slušný a navíc džíny za 300 až 350 Kč mě doslova šokovaly. Rychle jsem je ukořistila plus pár věciček navíc a hurá do kabinky. I zázraky se dějí, všechny mi seděly. Nesla jsem si nakonec 3 kusy včetně vysněných džín (nejdražš kus oblečení za 450 Kč) k pokladně, kde jsem se radostně usmívala na prodavačku, která když se mě zeptala, jestli jsem spokejená, tak jsem kývala  hlavou jak koník a ona mě potěšila ještě více. Mají akci na to zlevněné zboží a třetí kus je zdarma, tak to mi nedalo a šla jsem vybrat ještě další trojici. Nakonec jsem v obchodě nechala za šest kusů oblečení asi 1 100,- až 1200,- Kč. Takže dost peněz, ale pořád mě ještě celý nákup vyšel levněji, než ty nejlevnější džíny, které jsem si před tím zkoušela. Spokejnost veliká a všechny ty kousky nosím a jsem s nimi velice spokojená. Takže nakonec to byla velmi výhodná koupě.

čtenářka Kopretina3

No to jste měla opravdu štěstí. Tato značka má krásné oblečení, a nepatří zrovna k nejlevnějším.

Jak jste na tom s výhodnými koupěmi vy, milé ženy-in? Máte na ně štěstí?Co nejraději výhodně nakupujete? Máte nějakou sběratelskou vášeň? Chodíte po bazarech, trzích a sekáčích? Daří se vám usmlouvat cenu? Nebo aději výhodně nakupujte na internetu? Co jste si naposledy výhodně koupila? Pochlubte se.

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Dnešní soutěž: Obr. 5

soutěž5

Co je na tomto obrázku? K čemu sloužil tento přístroj?

Reklama