5f439adfb1028obrazek.png
Užívat si volného času v městských parcích a prozkoumávat zajímavá místa České republiky je možné i bez restaurací. Web prirodudomesta.cz nyní nabízí mapku míst, kde je možné bez postihu umístit svůj přenosný gril a grilovat, ale i spoty s možností zapůjčení tamního grilu či přímo k tomuto účelu vzniklá veřejná griloviště a ohniště. Míst, kde je možné si užít příjemné letní odpoledne třeba s vychlazeným ciderem, grilovanými pochoutkami a partou přátel, je na mapě kolem šedesáti. Mapa je ale bez limitů, je totiž možné do ní přidávat vlastní návrhy nově objevených míst a podělit se tak o zkušenost s ostatními zájemci o tento druh trávení volného času.

Grilovací místa nově objevují i čeští influenceři. Alex Sedláčková s Dominikou Lukášovou, beauty guru Anežka Chudlíková (Notsofunnyany), Nikol Trojanová a Adam Mach se rozjedou s vlastním minigrilem, připraveným menu od kuchaře z lokální restaurace KRO a dalším vybavením na gril do jimi vybraných destinací z mapky. Nejen o kvalitě míst pak poreferují na svých profilech a jejich followeři se budou moci zapojit do soutěže a vyhrát balíček s přenosným grilem.
5f439b54918a6obrazek.png

Ke grilovačce a horkému letnímu dni či večeru se hodí pořádně vychlazený cider. K této příležitosti Strongbow uvádí dvě nové příchutě pro letošní sezónu – Strongbow Cucumber & Mint a Citrus Edge. Chuť jablečného cideru doplňuje osvěžující máta s okurkou nebo příjemná hořkost růžového grepu.

Tak dobrou chuť, na zdraví a možná na viděnou na některém z grilovišť!
5f439b1f595a7obrazek.png

Reklama