Když Christina Aguilera vytvářela vůni Touch of Seduction, pečlivě vybírala ingredience, které jsou hřejivé a lákavé, vášnivé, ale i romantické.

Vůně si tak v samotné hlavě koketně pohrává s tóny bílé frézie, která spolu s malinami a plody liči tvoří dokonalou kombinaci vzbuzující pocit sladkého pokušení. Srdce vůně je svázáno v dechberoucí kytici, kterému dominuje cukrová růže s půvabným květem irisu a zářivým zimolezem dodávající až návykově omamný vonný tón, který je tak charakteristický pro tuto vůni. Základ umocňuje santalové dřevo, vanilka a smyslná stopa pižma, jež zanechává sametově jemné vyznění.

Christina Aguilera

Touch of Seduction vyvolává vnitřní vášeň díky sametovým okvětním lístkům růží.

„Chci inspirovat každou ženu k vyjádření své svůdnosti a pomoct ji najít cestu k sebevědomí, jež v ní vzbudí její vnitřní přitažlivost,” říká Christina. ”Moje nová vůně představuje pocit jemnosti a luxusu, jako byste byla zahalena v hebkém sametu.”

Christina Aguilera

Moderní flakon ve tvaru přesýpacích hodin symbolizujících svůdné ženské křivky, je postaven na ikonickém designu, jak  už je u vůní Christiny Aguilery zvykem.

parfémPůvabné okvětní lístky cukrové růže, jež jsou hlavní přísadou vůně Touch of Seduction, jsou znázorněny i na samotném flakonu v sametovém potisku. Tento ikonický element připomíná své nositelce onen svůdný dotek sametu na pokožce pokaždé, když jej uchopí. Nové balení přináší inspiraci, která stojí za samotnou vůní: delikátní sladkost růží tančí napříč ženskými křivkami, rozdmýchává vnitřní vášeň, nenápadným a vznešeným způsobem vykresluje svůdnost své nositelky.

Kolekce vůni Christina Aguilera, se v současnosti skládá již z osmi linií, z nichž každá nabízí své nositelce mimořádný pocit: okouzlující Christina Aguilera, koketní By Night, luxusní Royal Desire, mocná Secret Potion, svůdná Red Sin, nadčasová Unforgettable, nyní doplňuje zbrusu nová ženská a elegantní Touch of Seduction.

Řada

Eau de Parfum, 30ml     710Kč

Eau de Parfum, 60ml     920Kč

Eau de Parfum, 100ml  1450Kč

Reklama