Zadání znělo jasně – jeden týden používat v rámci denní rutiny ráno a před spaním Obnovující Anew Power oční krém a Obnovující Anew Power sérum. A aby výsledek nebyl pouze subjektivní, nechali jsme pleť před používáním zmonitorovat přístrojem Canfield Vision, který má možnost objektivně posoudit vzhled pokožky a zobrazit vaše pigmentové skvrny, rozšířené žilky, akné, ale i vrásky. A právě o ty nám při první kontrole šlo. Vyšetření bylo rychlé a bezbolestné. Přístroj Visia se skládá z fotokabiny a unikátního softwaru ke zpracování dat. Fotokabina je speciálně navržena pro získávání fotografií obličeje v různých světelných podmínkách. Následují tři snímky, krátké vyhodnocení a konzultace s paní doktorkou, která vám vysvětlí, jak na tom vaše kůže na obličeji je a jaká případná péče by ji prospěla. Údaje o stavu pleti byly uloženy a mohlo se jít na testování.

64491426ccb6dblobid0.png

Obnovující Anew Power sérum je jedním z nejprodávanějších anti-aging produktů na světě a svůj úspěch mu zajišťuje jedinečná technologie Protinol™, která umí ve velmi krátké době obnovit roky ztráty kolagenu v pokožce. Nyní se můžete těšit na novinku v podobě Obnovujícího Anew Power očního krému, který stejně jako sérum, účinně pomáhá vyhlazovat vrásky v očním okolí a rozjasňuje pokožku opět díky Protinolu™a nejen jemu. 

Zpátky k našemu testování. Den za dnem jsme tedy ráno i večer aplikovali sérum i oční krém a těšili se na výsledek. Už samotná aplikace byla velmi příjemná. Sérum se hezky nanáší a krásně voní. Pochválit musíme i balení, protože flakon vypadá velmi elegantně. Sláva pumpičce, která vám odměří dávku. Oční krém je o poznání nenápadnější, ale důležitý je obsah! Očekávejte hutnější konzistenci a velmi jemnou parfemaci velmi podobnou té u séra. Oba produkty se hezky vstřebávají a připravují pokožku k následné péči. 

image.png

A jdeme do finále. Subjektivní hodnocení bylo kladné, oční krém i sérum je moc příjemné a pleti vyhovuje, ta je šťavnatější, ale to, že by nám zmizely vrásky po týdnu jsme odpřísáhnout nemohli. O to víc jsme byli překvapení, co ukázal po týdnu aplikace přístroj Canfield Vision. Několik jemných vrásek se krásně vyhladilo (na obrázku světlejší barvy), hlavně ale hlubších vrásek ubylo (tmavší barvy) nebo se o poznání zmenšilo. Bravo! Aplikace tedy má rozhodně smysl a řádná péče se rozhodně vyplatí. Paní doktorka nás pochválila nejen za týdenní pečlivost, ale za dlouhodobou starost o pokožku a hlavně používání krému s SPF. Podle porovnání se stejně starou pletí si ta naše vedla velmi dobře a dokonce vypadá mladší.

Tak pečlivě mazejte a pečujte o pleť i vy a vyzkoušejte na vlastní kůži 7 omlazujících účinků v podobě rozjasnění, vyhlazení, hydratace, redukce jemných linek, zpevnění, zvýšení odolnosti a obnovení svěžího vzhledu v pouhých 7 dnech!

6449008913824obrazek.png

Obnovující Anew Power duo bude v prodeji od 1. 5. 2023. Objednat ho můžete na www.avon.cz nebo u své Avon Lady. 
6448ffae8db8cobrazek.png

Pojďte s námi testovat žhavou novinku, Obnovující Anew Power oční krém a legendární Obnovující Anew Power sérum.
Tato dvojice pleti okamžitě propůjčí hladší, plnější a pevnější strukturu. Hledáme deset z vás! Čtěte ZDE.
 

Reklama