Mou dnešní zahlcenou krásně dokresluje pozdrav čtenářky Monkee v úvodu jejího příspěvku. Ano, přišel dopoledne, ale fotek je opravdu hodně. No, snad stihnu dnes uveřejnit všechny…

V této novince kromě Monkee ještě Simbelmine a Žábina. Jak se vám jejich příspěvky líbí? Sám musím říct, že obdivuji Simbelmine, do jak otevřené (troufnu si říct) zpevědi se pustila...

Seznamte se, čtenářka Simbelmine

Díky za každé nové ráno, které tu můžu být!

Dlouho jsem uvažovala, zda sem znovu napsat či ne. Zda se Vám představit ve svém skutečném světle, nebo se dále schovávat za anonymitu internetu a klávesnice. Nakonec jsem se rozhodla, že ano. Že Vám dám nahlédnout do svého nitra. Možná o to ani nestojíte a v tomto případě můj fotoživotopis raději zavřete:) Pokud se však o mě něco málo dozvědět chcete, pokračujte na následující řádky...

Se studentskými léty na střední škole jsem se rozloučila před dvěma týdny. V 19ti jsem zdárně odmaturovala (nebudu se „chlubit“ za kolik – stále je mi doma donekonečna omíláno – že to vlastně ani nikoho nikdy zajímat nebude). Před maturou si ještě udělala si řidičák a po „zkoušce dospělosti“ jsem si podala přihlášku na vysokou školu – obor ekonomická žurnalistika. Už předem jsem viděla své šance prohrané. Na daný obor se hlásilo 180 lidí a brali pouhých třicet. Čekaly mě přijímací zkoušky prostřednictvím Scio testů a následně ústní pohovor přímo s vedoucím katedry fakulty. Nevím, čeho jsem se hrozila více. Nicméně jsem obě části přijímacích zkoušek absolvovala, ale neměla z nich příliš dobrý pocit. Rozhodnutí o přijetí či nepřijetí mi bylo doručeno včera. A věřte nebo ne: Oni mě vážně vzali! Tak jsme to pěkně v rodinném kruhu oslavili a já mám zase o starost méně. Jelikož píši již nějaký ten rok či dva, tato „práce“ mě naplňuje a baví, proto jsem ráda, že se v budoucnu budu věnovat tomu, čemu doopravdy chci. Jen se na té škole udržet, ale to je už ve hvězdách.... Tak na této fotce jsem tedy já... (upraveno photo paint shopem pro X)

Sim

Teď si užívám tříměsíčních prázdnin, které naplňuji psaním a (jak už to tak bývá) domácími pracemi. Mám maličkou sestřičku – takové sluníčko, které Vám dokáže pomoci už jen úsměvem nebo prostým pohlazením. Jelikož naši pracují na směny, píšeme spolu úkoly, vypravujeme se do školy, snídáme, svačíme, večeříme. Zkrátka a dobře, táhneme to za jeden provaz! Když jsem před maturou brečela, že to nemůžu zvládnout přišla ke mě a povídá: Neboj, v září máš ještě další šanci:D Tak to Vám řeknu, to člověku pomůže:D Zde můžete vidět mého maličkého andílka strážného!

andílek

Od života jsem schytala pár podpásovek, které mi nedají ani do dnes spát. Ať už to byla nevěra mého bývalého přítele s nejlepší kamarádkou, nebo náhlá smrt dědečka, za kterou mohli (bohužel, ale je to skutečně tak) lékaři. Ale každé ráno, které se probudím si říkám, že můžu dýchat, chodit a smát se, tak proč toho nevyužít? Jsem zkrátka a dobře na světě ráda. Miluji přírodu, moře, slunce, sníh, bouřku, vůni čerstvě posečené trávy a šumění lesů u mé babičky, která je teď na všechno bohužel sama. Proto se snažíme k ní pravidelně jezdit, rozveselovat ji a pomáhat. Díky střední škole jsem měla možnost navštívit několik nádherných zemí. Nejvíce mě uchvátila Francie a Benelux, kde jsem zažila neuvěřitelné zážitky, na které budu ještě dlouho vzpomínat!

Sim

A jak bych charakterizovala sama sebe? Jak jste jistě již mohly poznat – mám své názory, které nemusí být vždy správné, nicméně se snažím za nimi stát a obhajovat je. Ráda vedu diskuze (joo to tom jste se holky už taky mockrát přesvědčily) a snažím se lidem vnutit svou pravdu (přiznávám se k tomu bez mučení, je to zkrátka tak) vím, že jednou narazím a budu toho litovat. Vždycky jsem si spíše rozuměla se staršími lidmi, většinou nikdy s mými vrstevníky. Ne nebaví mě rozebírat, že má holčina nové gelovky, nebo kde koho zase sbalila. To vážně ne. Proto jsem docela na základní i střední škole trpěla. Měla jsem pouze pár spřízněných duší, které mě však provází životem do dnešního dne a já jsem za to velmi vděčná. Miluji svou rodinu a přátelé. Jsou to osoby, které mi pomohly, když mi bylo úplně nejhůř, když jsem ležela na samém dně a potřebovala ruku, za kterou bych se vytáhla zpět na hladinu. Jsem potrhlá a ztřeštěná a jsem pro každou i sebevětší hloupost, která dokáže naše životy oživit:) Jsem to zkrátka já – nenáviděná i milovaná Simbelmine – lama:)

Sim

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznamte se s Monkee...

Dobré ráno.

Ufff, tak jdu do toho (díky Enko1 za povzbuzení). Prohrábnutím svého archivu zjišťuju (nerada se fotím a vím, proč), že většina mých fotek je, jak někoho a nebo něco fotím (moje láska) nebo že se ksichtím (školení, relaxace, dovolená, cpaní se jídlem) či mrkám. Takže výsledný mix je opravdu mix. A protože jsem stydlivka, moje poslední hobby - sárí - jsem předvedla po způsobu chytré horákyně (jak včera slíbeno), nemluvě o tom, že namotávání se doň stále ještě trénuju.

Monkee

Monkee

P.S. Ale ty plavky chci už jen za tu odvahu, že tady lezu do jámy lvové mezi ty modelky!!! (Berte to jako výkřik zoufalce do tmy...)

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznate se se čtenářkou Žábinou...

Ahoj redakce,

jsem Vaší věrnou čtenářkou, žena-in je pro mne kamarádka na každý den :-). Je mi 41 let, mám dva syny, 20 ti a 12ti letého. Do naší rodiny patří ještě 5 letá rotvajlerka Bornie, která je mou kamarádkou i společnicí už celých 5 let. Loni na podzim jsem se se syny přestěhovala na moji milovanou Šumavu, do městečka Sušice, které se stalo naším novým domovem. Máme tu blízko i naši chalupu, na kterou rádi jezdíme a moc hezky se nám tu žije.

Žábina

Zdravím všechny čtenářky ženy-in a jsem moc ráda, že tu s vámi můžu být.
Žábina

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Můj portrét či fotka

Milé čtenářky, představte se čtenářkám magazínu Žena-in! Pošlete mi do redakční pošty svoji fotografii s popisem, který vás trochu ostatním čtenářkám přiblíží. Nechci po vás, abyste mi psaly své jméno, ale ukažte se! Pošlete třeba fotku...

  • ... kde vám to nejvíc sluší.
  • ... která vás nejvíce vystihuje.
  • ... kde děláte něco, co vás baví.

Vaše snímky a texty čekám na adrese:

Získat dnes můžete do knížky zpracovaný filmový příběh AVATAR od Jamese Camerona a sexy stylové plavečky tyrkysové barvy - velikost „M“ jako malé. :)

plavky a avatar

Reklama