Mou dnešní zahlcenou krásně dokresluje pozdrav čtenářky Monkee v úvodu jejího příspěvku. Ano, přišel dopoledne, ale fotek je opravdu hodně. No, snad stihnu dnes uveřejnit všechny…

V této novince kromě Monkee ještě  Žábina. Jak se vám jejich příspěvky líbí?

Seznamte se s Monkee...

Dobré ráno.

Ufff, tak jdu do toho (díky Enko1 za povzbuzení). Prohrábnutím svého archivu zjišťuju (nerada se fotím a vím, proč), že většina mých fotek je, jak někoho a nebo něco fotím (moje láska) nebo že se ksichtím (školení, relaxace, dovolená, cpaní se jídlem) či mrkám. Takže výsledný mix je opravdu mix. A protože jsem stydlivka, moje poslední hobby - sárí - jsem předvedla po způsobu chytré horákyně (jak včera slíbeno), nemluvě o tom, že namotávání se doň stále ještě trénuju.

Monkee

Monkee

P.S. Ale ty plavky chci už jen za tu odvahu, že tady lezu do jámy lvové mezi ty modelky!!! (Berte to jako výkřik zoufalce do tmy...)

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Seznate se se čtenářkou Žábinou...

Ahoj redakce,

jsem Vaší věrnou čtenářkou, žena-in je pro mne kamarádka na každý den :-). Je mi 41 let, mám dva syny, 20 ti a 12ti letého. Do naší rodiny patří ještě 5 letá rotvajlerka Bornie, která je mou kamarádkou i společnicí už celých 5 let. Loni na podzim jsem se se syny přestěhovala na moji milovanou Šumavu, do městečka Sušice, které se stalo naším novým domovem. Máme tu blízko i naši chalupu, na kterou rádi jezdíme a moc hezky se nám tu žije.

Žábina

Zdravím všechny čtenářky ženy-in a jsem moc ráda, že tu s vámi můžu být.
Žábina

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Můj portrét či fotka

Milé čtenářky, představte se čtenářkám magazínu Žena-in! Pošlete mi do redakční pošty svoji fotografii s popisem, který vás trochu ostatním čtenářkám přiblíží. Nechci po vás, abyste mi psaly své jméno, ale ukažte se! Pošlete třeba fotku...

  • ... kde vám to nejvíc sluší.
  • ... která vás nejvíce vystihuje.
  • ... kde děláte něco, co vás baví.

Vaše snímky a texty čekám na adrese:

Získat dnes můžete do knížky zpracovaný filmový příběh AVATAR od Jamese Camerona a sexy stylové plavečky tyrkysové barvy - velikost „M“ jako malé. :)

plavky a avatar

Reklama