Představte si, že jste na terase, ležíte na polštářích v proutěné lenošce a odpočíváte. Je to ale odpočinek nevšední, neboť nejste doma, ale díváte se do úchvatné krajiny, kde v popředí stojí kamenná usedlost s červenou střechou, za ní se pod slunečními paprsky třpytí modravé jezero a v dáli se zelená nízké pohoří. Jste v nejkrásnější části Itálie, v kraji zvaném Toskánsko...

 

Cítíte přímořský vzduch a díváte se, jak se malé silničky klikatí alejemi cypřišů, tou zelenou krajinou vinic a olivových hájů až ke středověkým osadám na vrcholcích pahorků. Jen na chvíli se přeneste přímo na pobřeží – jak jsou přitažlivé a neodolatelné ty zátoky s piniovými háji!! Jen se posadit do jedné z místních trattorií a vychutnat si pravou italskou kuchyni se sklenkou toskánského vína. Na stole voní caprese, pověstná rajčata s bazalkou, ta, která ještě před chvílí slunce prohřívalo nedaleko odtud na plantáži. Jsou čerstvá a voní po zdejším sluníčku. Stačí ochutnat…

 

Nebuďte skromní a dopřejte si víc. Místní kuchař Vám z nich mile rád vykouzlí lahodný pokrm na ukojení Vašich chuťových pohárků – zuppe di tomato. Není to jen tak obyčejná polévka. Tahle Vás umí pohladit. Rajčata svou chutí, bazalka vůní a krémová smetana jemností.

 

Nenechte se ochudit a vychutnejte si to luxusní pohlazení. Až Váš nevšední odpočinek skončí a Vy se vrátíte zpět do běžné reality, chuť na jazyku Vám zůstane a Vy po ní nepřestanete znovu toužit. Je to jako s láskou – když se zamilujete, je všemu jinému konec.

 

A tak až budete doma a budete si chtít tento neobyčejný zážitek dopřát znovu, zkuste novinku značky Knorr – Toskánskou Tomatovou polévku s bazalkou. Nová krémová polévka je stejně tak kvalitní jako přírodní ingredience v ní, bez chemických konzervantů a glutamátu. Vůně rajčat a bazalky přivábí ke stolu nejen Vás, ale i celou rodinu. V tomto případě uvařte raději dvě balení najednou – jedno Vám stačit nebude, budete si chtít přidat! Společně si pak vychutnejte tuto jedinečnou pochoutku, která Vás svou jemností pohladí na těle i na duši.

 

Více o polévkách Knorr na www.knorr.cz

Reklama