Tedy tohle bych asi neměla, bavit se na cizí účet... Ale nic nepotěší tak jako právě cizí neštěstí, že?

Můj manžel hodně pracuje. Měl by se šetřit. Občas z toho vysedávání u počítače a civění do monitoru přes dým zapálené camelky hůř vidí.

Stalo se, a je tomu již dávno, že takhle dlouho do noci tvořil pro jednoho velmi dobrého zákazníka katalogy na nastávající veletrh. Muselo se to stihnout, protože si je chtěl odvézt hned jak zaschne barva v tiskárně. Nakonec to klaplo přesně.

Bylo pozdě, šla jsem si vyzvednout manžela do práce, kde na mne čekal s výrazem vítěze: Nemožné na počkání, zázraky do třech dnů. Zamilovaně pomrkával na hromádku deseti tisíců katalogů zabírající půl kanceláře. Tedy on si myslel, že tiskne katalogy.

Na všech bylo ale že jde o katakogy.

Taková malá bezvýznamná chybička na hlavní stránce, na pekelně drahém křídovém papíře, ve velikosti dětské dlaně a to vše krát deset tisíc výtisků.

V tom vešel onen zákazník.

Manžel už vypadal spíš jak sušené maso, posléze i klient. A veletrh začínal už ráno...

Pak někoho z nich nakopla můza.

Do půlnoci vytiskli pět tisíc samolepek s nějakou zaručeně bombastickou informací, která jakoby patřila na hlavní stránku a přitom nevtíravě zakrývala to, co z l dělalo k. Zbylé katakogy byly pohřbeny na dně kontejneru.

Jen pár jsme si jich nechali, aby se mohl pokochat ještě tiskař, když jsme mu vysvětlovali, proč bude tisknout tentokrát katalogy ještě jednou.

TTT

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


„Vypadal jako sušené maso“? Tak teď jsi mě zabila!!!! Slintám si tady marmeládu z koblihy, protože mi ochrnulo žvýkací a lícní svalstvo! Míša

Vaše, nebo i cizí překlepy, které vás pobavily, přežblebty, které nejde zapomenout a také nově a z hlavy naší editorky, která někdy umí něco přečíst jinak, „přečtepy“…  To je dnešní téma dne a námět pro vaše příspěvky. Podělte se s námi na redakce@zena-in.cz

Mám připravenu i soutěž, vyhlásíme soutěž Silvestrovskou a bude i Borec a chcípák.

Reklama