To je hnusné slovo. Bohužel i já jsem byla nucena se vlivem okolností a mých životních nákladů zapojit do pracovního procesu. Bez ohledu na to co a jak jsem studovala, mě tak trochu  dnes živí to, co jsem nepsala do sešitu při hodině ale to, co jsem kreslila pod lavicí.

Náhoda tomu chtěla, že  mou životní cestu protnul muž, který pro práci dokáže nadchnout a zneužít kohokoliv. Podlehla jsem i já. Čas od času jsem nakreslila nějakou karikaturu na novoročenku nebo obal aviváže. Poslední dobou se ale manžel věnuje převážně potisku reflexního oblečení. A to i dětského.

Rodiče jsou rádi, že robátko jezdí na kole  v reflexní vestičce a robátko je rádo, že má na vestičce své jméno a oblíbené zvířátko. Náš zákazník náš pán. Není nic jednoduššího, než vykořisťovat rodinné příslušníky:) 

Takže zatímco mě se večer zdá o skleničce vína a posteli, manžel škemrá o tučňáky pro lyžařskou školičku, žabičku pro paní účetní nebo pejska s boudou pro realitku.

ttt

Jsou to takové veselé karikatury zvířátek, co je radost malovat a dvojnásobná, když se dozvím, že se to někomu líbilo. Že nějaká školka jde na vycházku a na vestičkách má mnou kreslenou faunu, nebo když jdou mé děti se školou po měste a mohou říct, že tohohle bobra kreslila maminka.

A na plný úvazek to rozhodně není. Jen nějaký blbec označil tři roky práce a starostí okolo dítěte za dovolenou.... a ten můj se toho chytil. Ze samé lásky by mě přece nenechal zajít nudou:)

Hezký den
ToraToraTora

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Odkaz ráda připojuji. Není nad to oživit příběh názornou akcí. Přeji Ti krásný den a ještě hodně tučňáků a berušek. :-) Mimochodem, moc Ti to tam sluší. Vždycky jsem Tě chtěla vidět in natura. :-)

Máte rádi svou práci? Jak dlouhp jste ji hledali? Nebo stále hledáte? Našli jste to, co jste hledali? Děláte to, co jste chtěli dělat? Pište na redakce@zena-in.cz

ToraToraTora na vašem přijímači

Reklama