Bylo nebylo, před dávnými časy, facebookem a twitterem. Kdy lidé ještě kupovali tištěné noviny a mobily vážily jako hlavička novorozence, existoval X-chat. Pamatujete?

Za devatero megabity, lesem nul a jedniček, pohořím obrýlených ajťáků pokoušejících se posunout internet do dalšího tisíciletí , žil byl jeden princ. Ta  jeho princezna špatně vařila, za zády mu pořádala výběrovky na jiné prince a ve volném čase sledovala ujeté telenovely. Ale měla krásné oči a prsa tak akorát.

Na úplně jiném konci tohohle prehistorického online maglajzu seděla žabička s vyholenou hlavou a 20ti kily nadváhy. Stádo jiných značně rozveselených žabiček jí táhlo do místního armádního klubu na panáka.

Z nějakého  důvodu uvěřila, že lepší než  otrava krve tequilou bude noc s úchyly s falešnou identitou, pupkem tvaru globusu a lesknoucí se pleší vydávající se za místního frajera a lamače dívčích srdcí. 

A zrovna, když odmítla pozvání na švédskou....pětku a nechtělo se jí ani přivazovat jednoho chudáka v parku ke stromu, jeden si chtěl jen povídat.

Povídaly jednu noc, prokecali druhou. Po třetí je napadlo, že dají kafe face to face. Noooo, nic moc takhle napoprvý.

To víte, od mala do vás hustí prince na bílém koni a pak stojíte jak opaření, když vám osud kopne do cesty spíš toho koně. Nadšení neproběhlo ani na jedné straně.

Nicméně jsme se nenechali odradit. Dali ještě pár kafí. Snad kofein, snad únava po dlouhé zimě za to mohla...

Po čtyřech měsících byla svatba. A jestli neumřeli, tak tam žijí dodnes.

TTT


„Spíš toho koně“   směju se tady. Pobavila jsi Toro, jak se dalo očekávat. Přeji vám oběma hodně štěstí. Míša

Celý dnešní den věnujeme náročné práci andílka jménem Amor. Kdepak se strefil do vás?

Pište na redakce@zena-in.cz