Ačkoliv mě okolí považuje za materialistu, nihilistu a realistku  i já přičichla ke kartám. Celkem klasika. Která žena by s chutí nepodepsala i smlouvu  s ďáblem, když touží po dítěti a ono ne a ne přijít.

Už to trvalo dva roky a ze všeho nejvíc na sobě nenávidím svou netrpělivost, která si celou tu dobu vybírala svou daň. Skoro jsem již nemyslela na nic jiného.

Uplně to zastínilo celý náš život. Kdo prožil, pochopí. Doktoři nás celou dobu ujišťovali, že zdravotní překážky nemáme a když jsem byla hodně neodbytná a zoufala, napsali mi vitamíny:(

Manžel chodil k léčiteli, který ho léčil svou energií a bylinami. Pro známé vykládal i karty.

Věřil mu a tak jsme ho požádali o výklad, zda někdy vůbec bude naše snaha úspěšná. Z karet vyčetl, že ano, ale že je chyba v mém životě a že se nám to podaří až nebudu pochybovat o jeho léčebném vlivu na manžela a přijmu ho.

Dítě jsem opravdu moc chtěla a snaha o něj mi nenechávala příliš logického myšlení a jasného uvažování. Jenže napřed musí člověk spadnout na dno, aby se mohl odrazit. Jistě, že musím přestat remcat na ty jeho šamanské postupy, protože vím o medicíně, anatomii, biologii člověka a farmakoterapii krapet víc, než by se hodilo a u zoufalých nemocných čekalo.

Protože když mi někdo řekne udělej tohle, zeptám se Proč? Jenže mému prozření předcházela ještě jedna událost:rozvod. Náš život se tímto soužením scvrkl na počítání plodných dní a najednou jsme nevěděli jak dál. Teprve teď jsem měla možnost vidět vše z tolik potřebné perspektivy.

Víc než kdy jindy jsem věděla, že za své štěstí jsme odpovědni sami a nehodlám věřit čemukoliv jinému. Jasně jsem pochopila, jak se mnou manipuloval, došlo mi, proč jsem se u něj necítila nikdy dobře, co mě podvědomě hnalo do permanentní opozice.

Uplakaný listopadový rozvod přebolel.

Na Silvestra jsme si připili už zase s manželem a v červnu byla svatba.

Tedy řeknu vám dostat se v pátém měsíci těhotenství do nějakých šatů, je docela úspěch. :)
ToraToraTora


Ty jsi se rozvedla a vzala si zase stejného muže? Jestli Ti dobře rozumím, tak  to je nádherný!! A k miminku gratuluji! M
P.S.: Pozor na všechny, kteří člověka začnou obviňovat, převychovávat a kritizovat!!!! Nikdo nemá právo druhé soudit.

Máte i vy vlastní zkušenost s věštěním, věštkyněmi, magií, nebo se vám stalo něco o co se chcete v dnešním denním tématu podělit? Pište na redakce@zena-in.cz.

Reklama