Nevím, jestli je získala po Vánocících, během Vánoc, nebo dlouho před Vánocemi, ale je za ně ráda a pěkně si je přikrmuje. Ale to by nebyla ani Tora, kdybychom jí tak trochu neskočily na špek.

Nevím, jestli je získala po Vánocících, během Vánoc, nebo dlouho před Vánocemi, ale je za ně ráda a pěkně si je přikrmuje. Ale to by nebyla ani Tora, kdybychom jí takl trochu neskočily na špek.

Cože kila navíc? Průběžným vážením  jsem zjistila, že mám konečně tři kilouše doma též. Hubnout? Ani omylem. Při jakémkoliv nášupu jídla či pamlsků kvíkají zběsilým tempem, nadávají, když je drbu na prdelce a rozhodně se s nimi daleko lépe mazlí než když vážili méně.

morčata

Říkáme jim Eliška, Růženka a Kikíno (byla to Kikinka, pak jsme zjistili, že je to Kikin a udělali z něj Kikíno impotentíno). A jako novoroční předsevzetí jsem si dala, že už nebudu dětem věřit, že je nakrmily, nebo jim daly vodu.

morce

Slíbila jsem jim pravidelně mrkvičku, salát, žlutý meloun a piškotky, když se nikdo nedívá. Také, že zakážu nejmladšímu hladit to rosetové morče proti srsti, i když u takového pankáče vlastně nikdy nevíte, co to proti srsti vlastně je.

A vůbec. Ponovoroční předsevzetí jsou na nic. Teda vlastně na něco občas jo. Třeba kdyby si redakce dala předsevzetí, že bude vyhlašovat víc zvířecích témat, mohla by nejmenovaná odbojová skupina přestat zahlcovat vydání našimi miláčky ilegálně:)

Třeba TTT

Ano, souhlasím a hned na příští týden si jedno zvířátkové téma zamlouvám. Jak víte, měla jsem jedno přichystané, ale když zemřel Václav Havel, přišlo mi to poněkud nevhodné. Takže hlásím náhradní termín už na 10.1. 2012, kdy mám editaci

Co vy na to milé ženy-in, přidáte se k Toře? Nebo se budete zlobit, že zvířátka se tady probírají pořád? Ať je to jak chce, dnes máme také aktuální a věčné téma. Hubnutí, linie, diety. Nebo naopak. Najde se některá z vás, která by nějaké to kilo navíc přivítala?

Přivítáme příspěvek i od ní na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama