Nedělní oběd se nezadržitelně blíží a vám už se nechce posté vařit ten samý, i když lety osvědčený, recept? Odpoledne má přijít návštěva a vy byste ji chtěla překvapit originálním pohoštěním? Snažíte se jíst zdravě a udržovat si pěknou linii, ale každý článek tvrdí něco jiného a přináší další zaručené tipy, které už jste desetkrát neúspěšně vyzkoušela? S tím vším vám pomůže česká gastro jednička – TopRecepty.cz.

rec

TopRecepty.cz jsou nejvyhledávanějším portálem o vaření na tuzemském trhu. Nabízejí rozsáhlý katalog obsahující více než 45 tisíc receptů a desetitisíce lákavých fotografií jídel přímo od uživatelů. Máte tedy jistotu, že recepty jsou prověřené a vyzkoušené, autoři navíc často uvádějí praktické tipy z praxe, které byste v běžné kuchařce nenašli.

recepty

Denně přibývají nové recepty a obrázky, a tak si můžeme být jistí, že tu vždy najdete čerstvou inspiraci a osvěžení pro svou kuchyni. A i vy se samozřejmě můžete podělit o klenoty ze své domácí knihy receptů.

Recepty to ale zdaleka nekončí. Najdete tu také stovky článků s tipy a triky, informacích o zdraví a vaření a nejrůznějšími zajímavostmi více či méně spojenými s jídlem. Dozvíte se například, jaká zelenina obsahuje ty správné vitamíny, které vám chybí, co jíst v těhotenství, jak co nejrychleji, ale k tělu šetrně shodit nadbytečná kila po porodu a jak se udržovat ve formě, ať už je venku počasí jakékoli… ale třeba také jaké litinové nádobí vybrat a které gastronomické akce jsou na obzoru.

recpty1

A pokud mezi recepty a články nenajdete to, co jste hledali, můžete využít rozsáhlé diskuzní fórum, které zdaleka neslouží jen pro debaty o vaření – můžete se zde s ostatními uživateli radit i o domácích mazlíčcích, dovolené nebo třeba tipech jak ušetřit.

Tak co myslíte, objevíte i vy na TopRecepty.cz to pravé?