Topmodelka a herečka Pavlína Němcová se objevila na titulní straně výročního čísla módního a lifestylového časopisu One, kterou nafotil slovenský fotograf a návrhář v jedné osobě Lukáš Kimlička. Módní domy Prada a Fendi vyslaly z Milána speciálně pro Pavlínu nejzajímavější kousky ze svých aktuálních kolekcí, ve kterých topmodelka nafotila titulní stranu

Pavlína Němcová

Modelka a herečka se momentálně ve Spojených státech pilně chystá na svou roli v novém filmu. Čeští diváci ji znají například ze snímků Edith Piaf nebo Případ nevěrné Kláry. „Pavlína je seriózní herečka a modelka s prvotřídním vzděláním ze Sorbonny, vybraným chováním a profesionálním přístupem, a pokud se navíc přidají nulové excesy v soukromém životě, vychází osoba, se kterou je ctí a radostí spojit své jméno.

Pavlína Němcová

Zářná kariéra Pavlíny Němcové neuhasíná ani po téměř dvaceti letech. Poté, co si vydobyla statut topmodelky, který je dnešním modelkám pouze na pár sezón propůjčený, našla způsob seberealizace jako herečka v nezávislých i komerčně zaměřených snímcích. Vedle toho však nezapomíná na to základní - rodinné štěstí. Těm, kteří jej postrádají, se snaží pomoci prací v nadaci Šance Pavlíny Němcové,“ říká Pavel Mahdal, šéfredaktor časopisu One.

Marketingový ředitel Pavlíniny domovské agentury Czechoslovak Models, Mario Sečkár, k tomu uvádí: „Dlouhé roky jsem obdivoval Terezu Maxovou a Danielu Peštovou za to, jak dokázaly skloubit kariéru, rodinu a společensky prospěšné činnosti. Přestože Pavlína nežije trvale v Čechách, dění v české společnosti jí není lhostejné. Před rokem mě překvapila, když nad projektem přemýšlela a chystala se ho rozjet. Jsem na ni hrdý, že dnes má Šance Pavlíny Němcové už reálné obrysy. Fandím jí.“Agentura Czechoslovak Models se snaží charitativní projekty svých modelek všemožně podporovat. „Sdílíme s nimi myšlenky, že pomoc dětem, seniorům, nebo znevýhodněným lidem je potřebná a důležitá,“ dodává Mario Sečkár.

Zdroj: www2media.cz

Reklama