Dvaatřicetiletá modelka Natalia Vodianová rozhodně nezahálí. Nejen že je maminka tří dětí (a čtvrtý potomek je na cestě), ale nyní představila novou kolekci spodního prádla a plavek, kterou navrhla. Ruská kráska pochází z chudých poměrů a její život připomíná opravdu pohádku.

Natalia pocházela z velmi chudé rodiny a se svou matkou prodávala ovoce na trhu, když ji v patnácti letech objevila modelingová agentura. V sedmnácti letech šla zkusit štěstí do Paříže, kde udělala „díru do světa“. Módní návrháři se nyní předhánějí, aby právě ona byla tváří jejich přehlídky.

Vodianová je podle časopisu Forbes sedmou z nejlépe vydělávající modelkou světa. První manželství uzavřela s britským manželem, lordem Justinem Portmanem. Jejich manželství nakonec vydržel devět let. Ze vztahu s ním má syna Lucase (12), dceru Nevu (8) a syna Viktora (6). Jejím dalším životním partnerem je v současné době o pět let starší Antoine Arnault, kterému by měla každou chvíli porodit prvního společného potomka. Oficiální rozvod s bývalým partnerem ovšem stále neproběhl...

Bývalá „zelinářka“ založila v roce 2005 nadaci The Naked Heart Foundation, která podporuje chudé rodiny s dětmi, zajišťuje péči postiženým dětem nebo se stará o opuštěné děti a hledá pro ně náhradní rodiny. Za více než šest let extistence nadace vybrala Natalia víc než šest milionů dolarů...

Drobná kráska s velkýma očima a andělským pohledem spolupracuje se značkou Etam od roku 2011. A jak vypadá její poslední aktuální kolekce spodního prádla, pro kterou se inspirovala na své dovolené v exotickém Peru?

Podívejte se do naší fotogalerie!

 

 

 

 

Reklama