Celých 42 let jsou někteří lidé zarytě přesvědčení, že velkolepá show s přistáním  Američanů na Měsíci je lež jako věž. Tohle je vůbec jedna z nejpopulárnějších konspiračních teorií. No jo, ale... co když mají pravdu!

moon

„Je to malý krok pro člověka a veliký skok pro lidstvo,“ šumí do éteru emotivní slova pana Neila Armstronga. Kosmonauta, jenž právě vykročil pravou nohou z modulu na písčitý povrch nehostinné měsíční krajiny.

Lidstvo tají dech. Předstižení Rusové, jejichž Lajka v té době pořád chudák brázdí nekonečno vesmíru, mají barvu čerstvého norského mechu.

Američani jsou první!

První člověk, který přistál na Měsíci, je a na věky věků bude Američan. Látku se srpem a kladivem v připíchnutí do písku Luny předstihly hvězdy a pruhy.

Kosmonauti radostně nadskakují v malé gravitaci kolem modulu. Svět žasne.

Bílá neforemná postava v přímém přenosu před očima národů zapichuje do horniny tyčku s vlajkou. A ta se hrdě třepotá.

Třepotá? Ve vzduchoprázdnu?

Ha! Máme je! Taková banalita, a oni se na ní nechají načapat. Umělci! Na měsíci přece nefouká vítr, tak jak může vlajka vypadat takto?!

A je toho víc

  • Kde se na Měsíci vzal kámen s písmenem „C“, který vzal kosmonaut do ruky? Aha?!
  • A kde jsou asi hvězdy na nebi všude kolem?
  • Jak to, že záření Van Allenových pásů posádku nezabilo? Jde o záření smrtící!
  • Proč jsou stíny na záběrech různoběžné?

Žena-in po doslova detektivním pátrání po celém vesmíru odhalila celou pravdu.

Pokládáme to za převrat v historii, ale Rusům musíme bohužel vzkázat:

Neradujte se, skutečně tam byli!

Exkluzivně pro magazín Žena-in promluvil i další aktér příběhu o prvním člověku na povrchu Luny. Je to Moha. Obyvatel planety Luxus, která se nachází v pásu Orion.

Moha spolu s kolegy dlouhodobě studuje faunu žijící na Měsíci. Ta se nachází na druhé straně, než přistála posádka Apolla 11.

Ano, byli tam, ale museli jsme pro ně letět, protože bezcílně plápolali prostorem. Nedokázali přistát, protože nevěděli, že Měsíc jsme obehnali ochrannou stěnou vytvořenou z plazmy. Byli zoufalí. Spojili jsme se s nimi a musím říci, že byli velice příjemní. Angličtinu známe z našich misí na Zemi, které stále pořádáme, hlavně kvůli DNA, kterou jsme vám podstrčili. Líbí se nám, jak vypadáte, ale vy zase potřebujete vývoj, který by u vás bez nás vázl.

Posádku Apolla 11 jsme navedli na přistání na odvrácené straně, která je skutečně velice nehostinná, ale bez nás by se tam upekli jako buřty. Ty skafandry by jim byly na nic. Nakonec jsme se rozhodli jim pomoci, aby se mohli vrátit, ale neukázat, jak je tady na Luně krásně.

Už vidím všechny ty přistěhovalce tam od vás, jak sem proudí s nadšením, že se tady nemusí pracovat. Jen si je tam nechte.

Posádce jsme vymazali paměť v bodech, které by nás ohrozily. To je celé. Jo a to s tou vlajkou, bez nás by je vůbec nenapadlo ji vyztužit klackem, aby nezůstala svěšená. Měsíc je veliký! V Prostoru, kde vedeme výzkumy zdejší fauny a flóry, není problém dýchat a je tu stabilní teplota kolem 22 stupňů. 

Ty vaše záběry jsou opravdu z Měsíce. Trochu jsme jim to pomohli nasvítit a prostor ochránili silným plazmickolomiovým obalem. Proto nejsou vidět hvězdy. Ten kámen nás mrzí. Byl z archivu nalezených hornin z planety Cermonus a archivář je má označené.

Mimochodem, Lajku jsme přitáhli také. Měla blechy, byla podvyživená a patrně ji v Rusku nikdo nikdy neodčervil. Takovou tasemnici jsem nikdy neviděl! To je nápad, posílat psa do vesmíru!

No, mějte se hezky, my se zas někdy objevíme.“

Tak to vidíte, Američané na Měsíci opravdu byli, o tom teď už není sporu. Takže teorie o filmovém ateliéru na Zemi je opravdu jen vykonstruovaná.

Příště: Opravdu byla nehoda Lady Diany jen náhoda?


Top teorie, o kterých jsme už psali:

Reklama