Už nějaký ten pátek intenzivně pracujete na miminku, což leckdy vyžaduje značnou námahu. Někdy se stává, že i přes úpornou snahu se početí stále nedaří. Pak na mysl často vyplouvá otázka, jestli existuje doporučená poloha, která by zvýšila šanci na početí dítěte. Máme pro vás dobrou zprávu. Ano, a není vůbec složitá!

rodina

Z čeho plynou komplikace s početím?

problem

Pozor na dlouhodobé užívání antikoncepce či nošení těsných slipů

Příčin, které komplikují pořízení miminka, je mnoho a mohou být na straně obou partnerů. U žen jsou to zejména problémy s ovulací. Častá je také abnormální funkce vejcovodů, dále poruchy děložního hrdla či dělohy nebo také dlouhodobé užívání antikoncepce, která rozhodí ženský hormonální cyklus. Hlavním problémem mužů je většinou nedostatečná tvorba spermií nebo jejich špatná kvalita. Pozornost je potřeba zaměřit na to, aby nedocházelo k přehřívání jejich intimních partií. Dalším důvodem, proč se pořízení potomka nedaří, je fakt, že mnoho dvojic odkládá pořízení rodiny na co nejvzdálenější termín. Je obecně známo, že čím vyšší věk, tím větší komplikace s početím. Ale zkrátka taková je doba a je proto potřeba se vhodným způsobem zaměřit na podporu početí.

Když se nedaří, vsaďte na polohu našich předků

misionář

Misionář – poloha nad zlato!

Experimentování v sexu je téměř samozřejmostí. Párů, který souloží pouze a jedině v misionářské poloze stále ubývá. Přesto je „misionář“ nejlepší poloha pro početí dítěte. Partner do ženy vniká zepředu, a tím umožňuje hluboké pronikání. Muž poté pohodlně ejakuluje přímo na děložní čípek partnerky.

Vyvrcholení pro oba partnery je nezbytností

orgasmus

Skvělá zpráva – ženy prožijte si svou rozkoš naplno!

Aby se početí zadařilo, je vhodné, aby také žena prožila své vyvrcholení. Právě to spouští „nasávací efekt děložního čípku“, který se rozpohybuje a nasaje spermatickou tekutinu, čímž se do dělohy nasaje mnohem více mužského ejakulátu.

Osvědčený pomocník z lékárny

fertility

Jedinečný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy

Mnoha ženám se skvěle osvědčil jedinečný doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy, který je ve svém segmentu – přirozené početí doslova jedničkou na trhu v USA. Naleznete v něm zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitamin B6 pro regulaci hormonální aktivity a také kyselinu listovou, jež přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu. Protože je snaha o miminko mnohdy psychicky velice náročná, nabízí tento pomocník pro ženy také vitamin B12 a hořčík pro normální psychickou činnost. Patentově chráněná kombinace látek (L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku. Díky unikátnímu patentovému složení je vhodné jej užívat nejenom po dobu plánovaného početí, ale dokonce až do 12. týdne těhotenství.

Ověřená klinická studie

Produkt Fertility Blend® je ověřen klinickou studií provedenou americkými lékaři ze Stanford University School of the Medicine v roce 2006. Této studie se zúčastnilo 93 žen ve věku 24 až 42 let, které se neúspěšně pokoušely po dobu 6 až 36 měsíců otěhotnět. Ve skupině čítající 53 žen, které užívaly Fertility Blend® pro ženy, otěhotnělo po 3 měsících 14 žen (26 %). Po 6 měsících užívání úspěšně počaly další 3 ženy. Studie tak potvrdila, že přípravek může zvýšit úspěšnost početí, dále se ukázalo, že upravuje nepravidelnost menstruačního cyklu a může být efektivním doplňkovým opatřením především v případech nevysvětlitelné neplodnosti.

Problém na straně partnera?

partner

Když není problém na straně partnerky

Varianta produktu Fertility Blend® pro páry obsahuje nejen balení pro ženy, ale rovněž pro muže, a to s vysokou koncentrací zinku, jenž přispívá k normální spermatogenezi. Obě varianty obsahují patentově chráněné složení.

fertility

Unikátní doplněk stravy Fertility Blend rovněž ve variantě pro páry

 

Nyní 20% sleva při zakoupení přípravku Fertility Blend pro ženy nebo přípravku Fertility Blend pro páry na stránkách www.fertilityblend.cz při zadání kódu FB62. Nabídka platí do 25. 5. 2017. 

Pro stálé zákazníky Fertility Blend je rovněž připraven věrnostní program, v němž můžete získat jeden produkt Fertility Blend zdarma.