5c2de0e227188obrazek.png
Cílem bylo dodat na dětské oddělení FN Motol vánoční atmosféru a přinést rozptýlení do nemocničního prostředí. Téměř 30 hospitalizovaných dětí navštívila Olga se Zuzkou a majiteli pražského fitness osobně a předávali vánoční dárky. Dámy společně v každem nemocničním pokoji zazpívaly, kde nejeden rodič zadržoval slzy dojetím. Děti se zájmem sledovaly toto jedinečné vystoupení, které bylo pro známou top modelku neformální premiérou. Jandová i Lounová s dětmi ochotně také zapózovaly a rozdávaly autogramy. Po skončení programu krásky spolu s majiteli Fitness Victory Jiřím Vilímkem a Miroslavem Fukesem slavnostně předali zástupci FN Motol Marianu Pavlíčkovi DiS. šek na 100 000 Kč.

Podívejte se na video z tohoto setkání:

„Finance od Fitness Victory využijeme na vysoce nákladné operace kliniky dětské hematologie a onkologiie. Velmi si pomoci vážíme a moc panu Vilímkovi a Fukesovi a dámám děkujeme,“ říká Marian Pavlíček DiS. z FN Motol. Topmodelka neskrývala obdiv k nemocným dětem. „Jsem moc ráda, že jsem měla možnost přijít se za dětmi podívat, zjistit, jak to na takových odděleních chodí a trochu děti svou přítomností podpořit. Děti jsou neuvěřitelně statečné a obdivuji i jejich rodiče, musí to být těžké. Moc bych jim přála, aby mohly být na Vánoce doma. A nejen na Vánoce,“ říká Zuzana Jandová, která si plní svůj sen. Vrhla se totiž na studium zpěvu. Před pár dny se vrátila ze Skotska, kde studovala na universitě St. Andrews zpěv a piáno. Momentálně se věnuje zpěvu v Praze. „Celá akce se nesla ve velmi milé atmosféře, bylo mi ctí, že jsem mohla děti potěšit a alespoň na jeden den trochu rozveselit,“ dodává zpěvačka Olga Lounová, která nedávno vyprodala svůj koncert v Karlíně a vydala nové CD. Obě kamarádky jsou dlouholetými klientkami zmiňovaného fitness studia, kde pod dohledem Jiřího Vilímka trénují dle pečlivě vypracovaného plánu na míru. Příští rok mají Olga i Zuzka v plánu odcestovat na delší dobu do LA.
hop.jpg

Jiří Vilímek je nejen osobní konzultant zdravého životního stylu, ale i realizátor několika úspěšných projektů: Proměny, Viktoráček, Fit & Beauty pobyty a spousty zajímavých seminářů a kurzů „V našem Fitness Victory na Praze 4 pracujeme i s dětmi a první myšlenku pomoci onkologickému oddělení jsem dostal od našeho klienta, který má nemocné dítě. Sám jsem otcem dvou dětí a tak si velmi uvědomuji, jak křehký je dětský život. Následně jsme zřídili ve fitness anketu, kde naši klienti reagovali, kam by finančně rádi přispěli a Klinika dětské hematologie a onkologie FN Motol vzešla z nejvíce hlasů. Dnešním gestem bych také rád poděkoval všem našim spokojeným klientům a partnerům,“ říká spolumajitel pražského fitness. V charitativní pomoci potřebným ve směru pohybu bychom rádi pokračovali i do budoucna.

FITNESSVICTORY.CZ

Reklama