Přichází první skutečně krásné letní dny, a s nimi je třeba obohatit šatník o tzv. bandeau topy neboli top bez ramínek! V letošní sezoně je pro ně typická pestrost a odvázanost, a proto se hodí vybočit z davu například s neobvyklými zvířecími či jinými nespoutanými motivy.

Ann Christine

Top bez ramínek je jednoduchý a sexy. Pamatuji si, že jsem jich už několik v šatníku měla, ale neseděly mi... stále jsem ho musela povytahovat, no prostě jsem je neuměla nosit! :)

A už vím, kde byla chyba. :) Musíte si pořídit správnou velikost. Top bez ramínek vám musí sedět, kolem prsou musí být upnutý, ale zase vás nesmí nikde škrtit a zarývat se vám do kůže!

Pořiďte si top z elastického materiálu, nebo takový, kde je vršek řešen gumičkou nad prsy. Pokud si troufáte, chodí se pod ním naostro. Jestli jste majitelkou většího poprsí, nebo již není tak pevné, klidně si vemte pod top hladkou, elastickou podprsenku bez ramínek. Zapomeňte ale na podprsenku se silikonovými ramínky. To by bylo faux pas!

Existují topy bez ramínek různých střihů, krátké, dlouhé, volnější, které nádherně zakryjí i větší bříško či širší boky. Takže hubeňourky či boubelky, do toho!

Ann Christine

Fotogalerie k nahlédnutí zde:

Ilustrační foto: Ann Christine, foto: archiv značek

 

Reklama