Černou nikdy nic nezkazíte. A čtenářku 13042000 černou vždycky potěšíte - tedy alespoň, co se oblečení týče. Prohlédněte si její nejlepší úlovek ze sekáče!


Milý Jakube, milé čtenářky,

ráda nakupuji v sekáči, dají se tam skutečně ulovit krásné věci. Koupila jsem si tam víc věcí, ale na dvě z nich jsem skutečně hrdá. Koupila jsem si krásnou dlouhou černou sukni, po obou stranách s rozparkama, a k tomu krásný černý topík. Fotku, na které je alespoň ten topík, přikládám, jsem na ní s kamarádkou, a je z Mafiánského plesu. Cena byla slušná, za obě věci jsem tam nechala asi 300,- a nestyděla bych se v tom jít ani do Norodního divadla. Na této fotce je to samozřejmě trochu dozdobené, ale když si k tomu vezmu něco nenápadného na krk, vypadá to moc hezky.

mafiánky

13042000

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dnešního dne: Bazárky!

Posílejte mi dnes své příběhy a fotky s popisem na tato bazarová témata...

  • ... můj nejlepší úlovek!
  • ... moje zkušenost ze zastavárny (zastavila jsem něco).
  • ... nejkrásnější obchůdek či trh s použitým zbožím.
  • ... můj tip, kam určitě zajít na lov.

Co můžete za své příspěvky vyhrát?

Tentokrát to bude skutečně něco extra. Každý člen redakce přinesl z domova jednu použitou věc, kterou se rozhodl věnovat jako cenu. Nebojte se, nejsou to žádné blbosti, ale věci již nepoužívané. Ostatně vás se všemi věcmi v průběhu dne seznámím slovem i obrazem.

A co víc?

Dnes otvíráme diskuzi, ve které můžete samy nabízet své bazarové zboží, případně i obdarovávat ostatní čtenářky. Najdete ji zde: Bazárek!

Reklama