Vždy se vyplatí mít v kabelce schovaných pár vychytávek pro všechny případy.

kabelka1.jpg

Záchrana v letních horkých dnech

V létě se pocení prostě neubráníme, ať už se potíme méně, nebo více, je dobré mít po ruce vlhčené ubrousky od české značky Linteo - deo sport. Jsou baleny po deseti kusech, takže se vlezou do každé kabelky. Obsahují deodorační složky, které navozují pocit čisté a suché pokožky. Ten svěží pocit po použití si prostě zamilujete.

triko.jpg

Univerzální pomocník

Pokud byste chtěli sáhnout po univerzálnějším řešení, jsou pro vás ideální vlhčené ubrousky Linteo - refresh. Jsou s okurkou, citrónovou silicí a panthenolem, takže svěží pocit je naprostou samozřejmostí. Určitě se budou hodit na cestě MHD, na upatlané ruce nebo třeba ušpiněný oděv. 

refresh1.jpg

Intimní ubrousky

Mít po ruce intimní ubrousek je občas k nezaplacení. Intimní ubrousky značky Linteo jsou vhodné při cestování, po pohlavním styku, během menstruace, takže téměř pořád. Navíc obsahují výtažek z aloe vera a heřmánku, jež hojí a zklidňují.

intim.jpg

Zdravá pleť

Určitě jsme všichni slyšeli o tom, jak je důležité pravidelně odličovat pleť. Pravidelným odličováním předcházíme ucpaným pórům a zanášení zbytečných nečistot. Někdy to ale může být celkem otravné, proto je vždy dobré mít po ruce vlhčené odličovací ubrousky české značky Linteo. Tyto odličovací ubrousky spolehlivě odstraní i voděodolnou řasenku, takže se vyplatí je zabalit i na cesty. Obsahují aloe vera a extrakt z heřmánku, což vytváří příjemnou vůni a pocit čistoty.

odlic.jpg

Jistota

Do kabelky by to chtělo také jedny univerzální ubrousky pro všechny případy. Jeden nikdy neví. Vhodná volba jsou vlhčené ubrousky Linteo - pro denní potřebu. Jsou balené po 15 kusech, takže se vejdou do každé kabelky. Obsahují extrakt z aloe vera, což příznivě působí na pokožku, ať už to bude pusa vašeho dítěte, které právě dojedlo čokoládovou zmrzlinu, nebo jen polité oblečení od ranní kávy.


dennipotr.jpg 
 

Uložit

Uložit

Reklama