Vybraly jsme 5 romantických filmů, které se budou hodit, až bude venku zima, bude pršet a vy budete mít náladu na čaj, čas strávený pod dekou a příjemný film. Schválně, kolik jich znáte.

6307684400352original.jpg

Foto: Shutterstock

Forrest Gump
Snad nejoblíbenější film většiny lidí. Forrest Gump je zaostalý muž s nižším IQ, který sedí na lavičce u autobusové zastávky a vypráví cizímu pánovi, co sedí vedle, právě o své inteligenci. I přes jeho narušenou mentalitu vede spokojený život, během kterého zažije nevídané věci. Pusťte si tento dojemný romantický příběh, ve kterém Forrest nikdy nezapomene na svou dětskou lásku Jenny.

 

Titanic
Úžasný příběh střetnutí lidí z odlišných světů na lodi jménem Titanic. Rose pochází z bohaté rodiny, kdežto Jack je velmi chudý, ale i zábavný a nádherně maluje. Zamilují se do sebe i přesto, že se Rose má vdávat. Slavná loď narazí do ledovec a začne se potápět. Jak to s nimi dopadne?

 

Zápisník jedné lásky
Allie pochází z bohaté rodiny, kdežto Noah ne. Oba se do sebe zamilují, ale rodina hlavní hrdinky je proti. Jednou se ale pohádají a na dlouhá léta se odloučí. Noah usilovně píše dopisy, ale maminka Allie je před ní všechny schovává. Allie si mezitím nachází muže ze zámožné rodiny, se kterým se zasnoubí. Okolnosti ale Noaha a Allie svedou k sobě a opět propuká vášnivá láska.


Hříšný tanec
Klasika, která se podle nás nikdy neokouká. Baby tráví léto s rodinou v luxusním resortu a nebylo by na něm asi nic zajímavého, kdyby tu nepotkala pohledného Johnyho, který učí tance. Baby se nejen naučí tancovat a najde v sobě skrytý talent, ale také se z ní stane konečně dospělá a sebevědomá žena. Jejich vztah vygraduje v upřímnou lásku.Pretty Woman
Známý příběh o prostitutce, která si chce vydělat, a tak sbalí bohatého Edwarda, s kterým skončí na hotelovém pokoji. Co se nestane, zamilují se do sebe a z jedné noci je týden, kdy má Edward Vivien platit, a dokonce jí kupuje drahé šaty, bere ji na důležité večeře a zažívají to, co ona doposud neznala. Z neomalené holky z ulice se stane dáma, co se umí chovat. Týden uplynul a jejich společně strávený čas končí. I když...Zdroje: Česko-Slovenská filmová databáze, Youtube

Reklama