Dnešní téma se bude točit kolem cestování, kdy se vás ptám, jestli posíláte ze svých cest papírové pozdravy nebo raději esemesky. A abychom jsme si téma zpestřily, milé Ženy-in, připravila jsem si pro vás TOP pět nejfotogeničtějších destinací světa. Pojďme teď na chvíli cestovat očima!

Podle serveru Dailymail.co.uk patří mezi první tři nejkrásnější destinace, které stojí za to vyfotit, ostrov v souostroví Francouzské Polynésie Bora Bora. Ostrov Bora Bora se o prvenství zasloužil díky tyrkysovým lagunám, nádherným korálům a tím, že se pyšní nedotčenými plážemi. Ostrov je jednou z nejdražších destinací světa, kam jezdí trávit svou dovolenou celebrity jako herečka Nicole Kidman, herec Robert De Niro nebo modelka Miranda Kerr.

borabora

Na druhém místě se umístil nejdelší korálový útes na světě známý jako Velký bariérový útes, je přes 2000 km dlouhý a má asi 600 ostrovů, ležící při pobřeží Austrálie...

utes

...a na třetí příčce je Grand Canyon v Arizoně.

gc

Čtvrtou příčku obsadilo město Ubud na indickém ostrově Bali. Kouzlo Ubudu se nachází na jeho okraji, kde jsou rozlehlá terasovitá rýžová políčka s výhledem po okolí.

bali

Pátým místem se chlubí Rio de Janeiro a jeho gigantická třicet metrů vysoká socha Krista, která je umístěna na hoře Corcovado a shlíží na celé Rio de Janeiro.

rioZdroj foto: Dailymail.co.uk

Téma dnešního dne: Posíláte z cest papírové pozdravy, nebo SMS?

  • Posíláte rádi svým blízkým pohlednice?
  • Nebo raději píšete esemesky nebo ememesky?
  • A máte radost, když vy najdete ve schránce pohlednici?
  • Co si myslíte o zasílání pohlednic?
  • Cestujete ráda?
  • Kam jedete letos na dovolenou?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Dermacol: Revitalizační tělové mléko Sicilská pistácie, hydratační make-up Imperial a dlouhotrvající rtěnku...

derma

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je POZDRAVY Z CEST. Předem děkuju!