Tyto pomocníci od české značky Linteo, Vám se vším pomohou.
 
Všechny to známe, přijdeme z práce, ideálně s plnými taškami z nákupu a doma je chaos. Musíme ještě stihnout vyprat, připravit večeři a ten nepořádek doma prostě nechat nemůžeme. V takovýchto případech se hodí mít pár skvělých pomocníků, co nám ušetří čas a nervy, aby zbyla chvilinka na dvojku bílého ??.

Koupelna jak z reklamy

5b0fb960831f7obrazek.jpgBez čisté koupelny by to nešlo. V reklamách vždy vídáme nablýskané kohoutky a dlaždičky, jenomže jak na to? Máme málo času a naše děti nemají nic lepšího na práci, než nám věčně upatlávat kohoutky a umyvadlo. Přitom stačí sáhnout po vlhčených ubrouscích české značky Linteo, které jsou určeny do koupelny a krásně nám naleští všechny nerezové povrchy a zároveň odstraní vodní kámen z dlaždiček a hlavně, nezanechávají nevzhledné šmouhy.





Kuchyně základ každé hospodyně

5b0fb977918a0obrazek.jpgV kuchyni mnoho z nás tráví hodně času, někdo raději, někdo méně. Určitě se shodneme na tom, že mastnoty se celkem špatně zbavuje a mít čistou kuchyň je základ. Mít po ruce vlhčené ubrousky vhodné do kuchyně české značky Linteo je skvělý trumf, který vytáhnete pokaždé. Krom mastnoty totiž odstraní i zaschlé nečistoty pro případ, že jste to minule nestihli, nebo si Váš manžel připravoval například snídani.





Nábytek

5b0fb98e7bd14obrazek.jpgTaké někdy máte pocit, že utřete prach v celém bytě a za dva dny můžete začít znovu? Je fajn mít po ruce vlhčené ubrousky české značky Linteo na nábytek, protože nám ušetří čas. Nejen že zpomalují stárnutí dřeva, protože obsahují přírodní včelí vosk, ale díky unikátnímu složení jsou antistatické - proti usazovaní prachu. A to už se vyplatí, nemyslíte? 





Něco na kožené sedačky

Pokud jste vlastníkem kožené sedačky či kožených bot, nesmíte vynechat ani vlhčené ubrousky české značky Linteo určené na kůži. Jsou určené pro rychlé a snadné čištění kůže a kožených výrobků, zanechávají hedvábný a jemný povrch. Jelikož ubrousky mají zjemňující a změkčující účinky, vytváří ochranný film a působí jako prevence proti vysychání kůže.
5b0fb9b2745fdobrazek.jpg


 
Pokud patříte mezi ty, které stále uklízejí, neváhejte a zapojte se do soutěže o balíčky s přípravky Linteo pro péči o celou domácnost.

Soutěž probíhá ZDE