seznam.jpg
Foto: Shutterstock

Spousta lidí touží po pevném vyrýsovaném břichu, kterého je ale těžké dosáhnout, protože břicho je považováno za velmi problematickou partii, stejně jako zadek. Nutno podotknout, že abyste dosáhli opravdu plochého vyrýsovaného břicha, musíte cvičení doplnit o vhodnou stravu. 

Můžete cvičit o sto šest, ale jakmile budete mít na břiše větší množství tuku, svaly vám nevyniknou a budou schované právě pod vrstvou tuku.

Jestli už ale dodržujete stravu a chystáte se na nějaké opravdu účinné cviky na břicho, které 100% fungují a jsou vhodné pro všechny, ať už začínáte, nebo máte s posilováním zkušenost, pár jich pro vás máme. Tyto cviky můžete dělat doma, v posilovně, ale i v létě venku a nepotřebujete k tomu žádné vybavení. Stačí vám podložka, aby vás nebolela záda.

U těchto cviků je důležité jejich správné vykonávání, proto, pokud si nejste jisti a opravdu začínáte, zeptejte se někoho zkušenějšího, abyste si spíše neubližovali. Klidně zajděte do fitness centra a zaplaťte si pár hodin s trenérem, pak už to budete zvládat sami.


Zdroj: Instagram @pilateszive