sex

Když není po ruce chlap ani odvaha povolat gigola, a vy přesto toužíte po nějaké rozkoši, nebo naopak máte trvalý vztah, ale váš sexuální život upadá do stereotypu, je řešení možná blíž, než by vás napadlo. Používání erotických pomůcek pro většinu párů už není žádné tabu. Naopak se partneři shodují, že do jejich sexuálního života vnáší příjemné zpestření. Chcete vědět, které z nich prodejci označují jako nejúspěšnější?

Podle pracovnice internetového sexshopu hyperbobr.cz Blanky Krupkové jednoznačně vedou vibrátory a stimulátory pro ženy. „Za měsíc se prodá několik stovek vibrátorů. Pro pány se nejčastěji nakupují nafukovací panny a umělé vaginy,“upřesnila Krupková. Sestavili jsme pro vás hitparádu deseti nejžádanějších hraček pro dámy. Ale pozor! I pánové si s nimi vyhrají. Podívejte se, které to jsou a jak fungují.

1. Vibrátory

sexVibrátory jsou snad nejznámější pomůckou. Jak již bylo zmíněno, v erotických shopech se stále drží na předních příčkách oblíbenosti. Prodejci přicházejí s mnoha inovacemi, a tak se vibrátor může čím dál méně podobat penisu a čím dál více bytové dekoraci. Setkat se můžeme například s vibrátory v podobě zeleniny (kukuřice a okurky), nebo dokonce ve zvířecí podobě.

Novým hitem jsou housenky, delfíni a krteček. Na scéně se objevil také vibrátor v podobě mobilního telefonu nebo rtěnky. Nepokročil jen design, ale také technologie. Erotické hračky nejen vibrují, ale otáčejí se, svítí a blikají a dají se použít na dálkové ovládání. Vibrátor můžete sehnat už od 300 korun. Ceny těch vychytanějších jdou až do tisíců.

2. Venušiny kuličky

sexDalší stálice na žebříčku prodejnosti. Venušiny kuličky zavedené do pochvy díky tření při pohybu uvnitř těla poskytují příjemnou intimní masáž. Doporučují je dokonce i porodníci. Jsou totiž vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství a jako ideální prevence proti inkontinenci. Už za necelých 200 korun můžou být tyto kuličky vaše.

3. Orální vibrátory

sexJsou v erotických shopech žádanou novinkou. Fungují na stejném principu jako vibrátory. S tím rozdílem, že simulují orální sex. Umělý jazyk s integrovanou vibrační jednotkou a nastavitelnou intenzitou vám zajisté přivodí stejnou slast z orálního sexu jako v reálu. Do takové hračky budete muset investovat kolem 800 korun.

4. Návleky na penis

sexDalší velmi žádanou novinkou jsou také silikonové návleky na vibrátor nebo penis. Jsou velmi originálním zpestřením sexuálního života. Nepravidelný tvar návleku příjemně dráždí. Návleky jsou vyrobeny z nejjemnějšího silikonu. Materiál je elastický, takže návlek „dostanete" na všechno. V erotických shopech jsou k dostání od 200 korun za kus.

5. Gelové kroužky

sexSlouží podobně jako návleky na penis. Kroužek zajistí prodloužení erekce partnera a masážní výběžky na jeho povrchu stimulují vaše i jeho intimní partie. Některé kroužky mají také zabudovanou vibrační jednotku, čímž se prožitek z milování násobí. Jeden kroužek vás přijde přibližně na 400 korun.

6. Vibrační vajíčko

sexVibrační vajíčko v sobě dokonale spojuje vlastnosti vibrátoru a Venušiných kuliček. Vajíčko s vibrační jednotkou se zavede do pochvy a pak už stačí jen pomocí připojeného ovladače nastavit intenzitu vibrací dle svého přání. Cena tohoto výrobku se pohybuje většinou kolem 300 korun.

7. Vaginální vakuová pumpa

sexVakuová pumpa pro ženy se přikládá na klitoris, do nějž se díky vzniklému podtlaku nahrne krev a jeho citlivost dosáhne maximální výše. Pak už stačí jen jemné dotyky a vrchol nebude nikdy daleko. Pokud chcete vlastnit vaginální pumpu, musíte investovat zhruba 1000 korun.

8. Přísavky na bradavky

sexPrsní bradavky jsou velmi silnou erotogenní zónou u obou pohlaví. Přísavka na bradavky má skvělý účinek na ženy i muže, kteří jsou na dráždění prsních bradavek citliví. Reakce na přísavky jsou různé. Od úplného odmítání po totální nadšení. Je jen na vás, jak se k tomu postavíte. Za necelých 300 korun jsou přísavky vaše!

9. Anální korále

sexKuličkový anální vibrátor je vhodný i pro začátečníky, kteří se teprve chystají anální sex vyzkoušet. Zpravidla bývá vyroben z příjemného měkkého materiálu, který ještě násobí vaši rozkoš - tu si užijete v průměru za 500 korun.

10. Pouta

sexPouta jsou neméně používanou pomůckou při erotických hrátkách. Jsou výborným doplňkem, pokud se chystáte prožít netradiční milování. Už jen pouhá myšlenka na pouta u někoho může probouzet erotické fantazie. Spoutejte partnera a k televizi vám už nikdy neuteče. :) Spoutat ho můžete už za 400 korun.

Nezapomeňte, že kdo si hraje, nezlobí. A u dospělých to platí dvojnásob. Pokud nevíte, jak si zpříjemnit den, možná by vás mohl potěšit nákup v některém sexshopu, ať už v kamenném, nebo na internetu.

Používáte erotické pomůcky? Myslíte, že mohou zpestřit sexuální život partnerů, nebo naopak zastáváte názor, že šikovný muž takové věci k uspokojení partnerky nepotřebuje? Kdy naposledy jste si nějakou erotickou hračku koupila? Chodíte do sexshopu?