Úspěch značky pramení v její historii. Jednotlivé fáze jejího vývoje nás nechávají porozumět důvodům, které stojí v pozadí jejího růstu. Když jednou vstoupíte do světa Tonino Lamborghini, setkáte se s nedílnou součástí italské historie. Stanete se součástí prostoru, který vám dovolí rozvíjet váš vlastní styl.

V roce 1981 Tonino Lamborghini navrhl a nechal vyrobit první hodinky nesoucí jeho jméno. Dal novou formou hodnotám a symbolům charakteristickým pro jeho rodinu. Tonino dal život nové prestižní značce. Inspirace pro jeho návrhy pramení v předchozích zkušenostech na poli inženýrství a designu. Uplatnil koncept luxusu ve světě módy, technologie, inovace. Hodinky, sluneční brýle, parfémy, kožené výrobky, doplňky, domácí vybavení a oblečení jsou vyrobené jen z nejlepších materiálů. Je to svět kvalitních stylových výrobků, které vyjadřují myšlenku „Puro Talento Italiano“. Kreativitu a vášeň pro design a technologii zdědil Tonino Lamborghini po svém otci Ferrucciovi (mezinárodně úspěšném podnikateli na poli mechaniky). Transformoval je do svého vlastního stylu, který je synonymem originality a luxusu, jenž je všeobecně ceněný pro svého jedinečného italského ducha. Odvážný, zanícený, výbušný, elegantní: Tonino Lamborghini je zosobněním síly „Made in Italy“ na celém světě.

 

 

V současné době obrací svou pozornost k vůním. Tato neviditelná síla je součástí každého muže, získává energii v sebedůvěře a je ovládána vášněmi, kterým nikdo neodolá. Síla muže je v prvotřídních vůních.

 

 

Tonino Lamborghini – Mitico: Legenda

Tonino Lamborghini – Forza: Síla

Tonino Lamborghini – Feroce: Charakter

Více hledejte na stránkách www.coty.cz

Reklama