Sluníčko v obličeji dokáže napáchat hodně škod a v létě jeho intenzita zákonitě stoupá. Aby byla pokožka chráněna před nepříjemnými vnějšími vlivy, které způsobují zarudnutí a jiné nežádoucí reakce, doporučují nám španělské ženy své oblíbené toniku XHEKPON FLASH.

Kolagenové tonikum XHEKPON FLASH je zklidňující, víceúčelový přípravek ve spreji na pleť, vlasy a tělo. Přináší rychlou a šetrnou úlevu namáhané, citlivé a podrážděné pokožce. Působí jako skutečný balzám, zklidňuje pokožku a ošetřuje zarudlá místa. Zvláště účinný je na podrážděnou kůži po nadměrném slunění, depilaci, holení a na pokožku trpící ekzémy.

TonikumXHEKPON FLASH uleví při zarudnutí kůže a vyhladí povrch pokožky pomocí efektu „flash“. Hydrolyzovaný kolagen, který je hlavní složkou tonika, vytvoří na pokožce ochranný film, jenž je chrání před vnějšími vlivy. Navíc obsahuje výtažky z aloe vera, které mají kromě léčivých, také účinky regenerační, protizánětlivé a hydratační. V malém množství je vhodný také na roztřepené konečky vlasů.

Kolagenové tonikum nastříkejte na problematická místa a nechejte úplně vstřebat bez oplachování. Můžete jej použít i jako podkladovou bázi pro make-up.

XHEKPON FLASH zakoupíte na www.xhekpon.cz za 399 Kč.

Výrobek není testován na zvířatech.

Reklama