TONI&GUY s potěšením oznamuje uvedení nové kolekce DUALITY pro sezonu 2016/17. Její hlavní myšlenkou jsou svoboda uměleckého vyjádření a individualita ve svěžím a nezaujatém pohledu na nové pojetí vlasových střihů.

blonduces blond

„Letos jsme se rozhodli ke kampani pro kolekci TONI&GUY DUALITY přistoupit poněkud odlišně než v předchozích letech. Z celoroční tvorby jsme zvolili přibližně čtyřicet fotografií a výběr jsme dále zúžili na finálních dvacet pět účesů, které dokonale vystihují kreativitu našeho uměleckého týmu, jehož hlavním cílem vždy bylo zpřístupnit trendy z přehlídkových mol našim zákazníkům.“ - Sacha Mascolo-Tarbuck.

šedá

red

V módě se stále více do popředí dostává výstřednost a trendy se v cyklech vracejí, jak v průběhu týdne módy ukázala kolekce ikonických návrhářů House of Holland a Alexander Wang, jejichž pojetí jsme neoddělitelně začlenili do vlastního tvůrčího procesu.

vlasy

blon

V naší kolekci naleznete trojici různých způsobů členění pramenů, díky nimž můžeme vytvořit účesy rozmanitého objemu, struktury a tvaru vhodně doplněné barevnou paletou podle nejnovějších trendů. Díky tomuto pojetí lze stejné vlasové sekce upravit nejrůznějšími technikami a skloubit je do výsledné úpravy účesu. U barvení se barevné akcenty doplňují s vnitřní jemností. Díky odvaze a vhodně použitému zesvětlovači můžeme dosáhnout barev jako z obálek časopisů a díky zesvětlování pramínků a postupnému přecházení jedné barvy v druhou vznikají skutečně nekonvenční výsledky. NA DALŠÍ STRANĚ NAJDETE TŘI EXTRAVAGANTNÍ ÚČESY


uces j

ucesy

extravagance

Reklama