• Global Tribe Catwalk Look

Na tomto střihu se podepsal celosvětový stylingový ambasador společnosti Schwarzkopf Professional, Richard Ashforth. Global Tribe Catwalk Look je charakteristický výrazným tvarem v délce po ramena s poddajnou ofinou. Kontrastní textury vlasů jsou rozděleny do rovných a kudrnatých částí, půvabně zvýrazněných podzimní lila barvou a tóny špinavé blond, které jsou vizitkou Lesley Jennison.

  • Global Tribe Salon Look

Tato variace opět vznikla pod rukama Richarda Ashfortha. Vzhled ve stylu boho je docílen vlasy, které jsou o něco kratší a proložené vrstvami volných a pevných kadeří. Tuto techniku dokonale prezentuje barevná kombinace v odstínech sušenkové a moka od jedinečného Emre Ayaksize, který přesně vystihl křehkou hloubku pro moderní pojetí barvy.

  • New Formal Catwalk Look

New Formal Catwalk Look je střih od uznávaného kadeřníka Tylera Johnstona. Ikonický pážecí účes vyniká svou precizností. Lesley Jennison přidala zářivé hloubky tónů s cikcak efektem, pro specifický barevný dojem, který vzbuzuje rozdílné pocity přitom, jak se tvar vlasů mění a znovu spojuje.

  • New Formal Salon Look

Každodenní příležitosti dostávají nový rozměr se stylem New Formal Salon Look, který opět podtrhl svým vkusem Tyler Johnston a vytvořil delší variaci klasického mikáda. Konečná úprava ve vrstvách povznáší tradiční styl na novou úroveň. Průkopník v oblasti barev a senzace Instagramu Jenny Strebe přidává moderní tlumené odstíny světlé pastelové růžové v blond tónech pro klasický a přesto úchvatný vzhled.

Foto: Schwarzkopf Professional

  • New Formal Salon Look

Kaliforňan Linh Phan je kolorista a instagramová hvězda, která určuje trendy, a nyní vytvořil variantu New formal pro kadeřnické salony. Linh zvolil delší styling s přirozenou strukturou a super krátkou ofinou. Výsledkem je mystická sofistikovanost. Barevné tóny vínové a tmavě břečťanové rámují obličej s výrazným postojem a lehce gotickým nádechem. Oslnění gotickým a punkovým stylem se odráží v celém sexy looku, tak vynikají strhující syté barvy.

Reklama