V nejnovějším videoblogu Tomia Okamury se dočtete o řidiči Romanu Smetanovi, který byl poslán na měsíc za mříže pro zesměšnění politiků...

Nejnovější videoblog Tomia Okamury si můžete shlédnout, když kliknete na následující odkaz...

A co se v něm dozvíte?

Za pravdu se už začalo zavírat

Pamatujete senátora ODS Alexandra Nováka? Ten dostal za prokázaný úplatek 40 milionů podmínku a 5 milionů musel vrátit jako pokutu. To by jistě dobrý obchod. Myslím tím nejen ale pro korupčníka ale zřejmě i pro soudce.

Šofér Roman Smetana se už nemohl dívat na taková hovada, přikreslil na plakáty s politikům rohy a politiky označil za lháře, zloděje, korupčníky a prostitutky. Jedna ze stran šoféra udala a pohnala ho k soudu - za třicet plakátů v MHD si účtovala škodu 15.000. Manželka Ivana Langera - ano toho čímana z ODS, odsoudila pak šoféra na 100 hodin veřejných prací anebo do vězení. Šofér škodu zaplatil, ale práce odmítl nastoupit, protože neudělal nic nečestného a tak ho paní Langrová poslala natvrdo na měsíc do kriminálu.

Doufám, že obsílku přivezla pošta panu Smetanovi ve Fordu od pana Charouze. To je zase ten kámoš pana Langra, toho co šéfoval vnitru i poště. Ten kámoš, co vytuneloval asi 5,5 miliard korun. Bez obvinění od policistů pana Langera. Bez trestu od soudců jako je paní Langerová.

Je neuvěřitelné, že státní zástupce i soud měli žaludek přijmout lživé tvrzení Langrovy olomoucké ods, že škoda na plakátech je 15.000. Ještě nehoráznější je to, že člověka, kterého vedla bezmoc se zloději a gaunery, manželka jednoho z nejodpovědnějších pošle do vězení. I to je důvod proč jít do politiky - vymést pryč špínu, která v těle kouska cti ani studu.

Tomio Okamura

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

Kam dál? Komentáře Tomia Okamury...

Reklama