Zpěvák Tomáš Savka (25) je totálně znechucený řečmi o své sexuální orientaci. Jeho dívka se těmto spekulacím ale jen směje. „Markéta je nad věcí, vlastně ani bulvár nečte, ale když jí o tom vyprávěli naši přátelé, měla z toho obrovskou legraci,“ konstatoval rozzlobeně Tomáš.

Se spolužačkou z konzervatoře, kterou představil i svým rodičům, chodí už téměř dva roky. Přesto se čas od času přetřásá jeho společné bydlení s manažerem Janem Pokorným na počátku Tomášovy pěvecké kariéry.

 

 

„Za vším jsou peníze. Honza se rozvádí se svou manželkou Kateřinou Hamrovou, a ta se snaží ho všemožně očernit,“ tvrdí Tomáš a je připraven se pomluvám hájit u soudu. V takovém případě se ale bude muset podrobit sexuologickému vyšetření.

„Je  to sice nepříjemné, ale já už toho mám dost. Nejvíc mi vadí, že tím trpí moje rodina. Máma s babičkou žijí na malém městě a velmi těžce podobné řeči nesou,“ konstatoval zpěvák. Také manažér Jan Pokorný, který v současné době chodí s českou Edith Piaf, zpěvačkou Radkou Fišarovou, je stálým propíráním scén ze svého nepovedeného manželského života pěkně otrávený. Oba s Tomášem odmítají i spekulace, že jde o kampaň, která by měla podnítit zájem o Tomášovy pěvecké kvality a zvýšit zájem o jeho osobu před anketou Český slavík.

„Já se rozhodně chci prezentovat na veřejnosti jiným způsobem než takovými nesmyslnými pomluvami,“ nechal se slyšet bývalý účastník soutěže Česko hledá SuperStar, který dostal příležitost se uplatnit v nově připravované verzi muzikálu Tři mušketýři. Ten bude mít premiéru 28. února 2008 v pražském divadle Hybernia.

Zdroj: Korzo

Líbí se vám Tomáš Savka? Co myslíte, jsou spekulace o jeho vztahu s Pokorným pravdivé? A kdyby ano, vadilo by vám to? Zajímá vás sexuální orientace slavných osobností, nebo jde o jejich soukromou věc?

 

Reklama