O oblíbeném moderátorovi a herci Tomáši Krejčířovi (37) se ví, že je závislý na svých třech dětech, manželce a práci. V dětech se prý vidí, manželku miluje a bez toho, aby se předváděl v nějakém seriálu, taneční soutěži nebo televizním pořadu, prostě nemůže být. Jak ale Korzo zjistilo, kromě těchto závislostí má jednu, kterou léta úspěšně tajil!

„Jsem totiž přímo závislý na čokoládě a vůbec na sladkém. I když jsem pořád štíhlý, nikdy jsem neměl nějaké to kilo navíc, byl jsem vždycky vysloveně na sladké. A když mám nějaké vystoupení, natáčení Dobrého rána nebo třeba i dřívější taneční soutěž Bailando, vždycky jsem si – ale tak, aby to nikdo neviděl – vzal kousek čokolády. Vždyť jsem pořád v pohybu, cvičím, mám i svého trenéra, tak si mohu dovolit mlsat sladké,“ prozradil Korzu Krejčíř.

Problémy s očima
Daleko větší starosti mu dělají jeho oči. I když už absolvoval několik operací, zrak se stále nelepší. I přesto teď poslal Tomáš jedny své brýle v rámci humanitární akce do Afriky. V některých tamních chudých zemích totiž prý brýle představují celoroční plat dělníka.

 

Reklama