ahoj

Tomáš Klus představil v pražském klubu Jazz Dock na Vltavě svůj nový animovaný klip k písni NOE z CD Proměnamě a zároveň nastínil, na co se mohou fanoušci v letošním roce těšit. DVD s klipem přivezl v loďce symbolicky sám „Noe“, obklopen třemi zachráněnými zvířaty – hosteskami v maskách zajíce, prasete a ptáka.

klus

A na co se mohou příznivci Tomáše Kluse a jeho cílové skupiny těšit? Je toho více. Například 11. dubna 2015 odstartuje v pražském holešovickém klubu Jatka78 jarní turné s názvem PŘEJU TI, které vyvrcholí velkým samostatným koncertem 27. června 2015, kde by měly být rovněž představeny písně z nově chystaného CD, na nějž Tomáš Klus načerpal materiál na své tříměsíční dovolené v Dominikánské republice. „Nové cédéčko bychom rádi vydali ještě do prázdnin, materiál na něj máme více méně nasbíraný,“ říká Tomáš Klus a dodává: „Zatímco Proměnamě bylo takové moje obrození, nové CD bude nabízet konkrétní „návody“ na to, jak být šťastným.“

tomas

Klubové turné PŘEJU TI bude oproti loňským velkým koncertům přemístěno zpět do komorních prostor. „Těším se na PŘEJU TI, neboť věřím, že sama myšlenka, která turné zažehla, může nejen v nás, ale i v návštěvnících koncertů rozhořet pocit sounáležitosti a posílit důvěru v to, že štěstí ožívá sdílením,“ vysvětluje Tomáš Klus.

Termíny a místa koncertů jarního turné PŘEJU TI zde: http://www.tomasklus.cz/koncerty/

tour

S Tomášem chystáme na příští týden rozhovor, takže se na něj můžete začít těšit!

 

Reklama