Tomáš Klus

cl.jpg
Foto: Profimedia

Důležitou transformační událostí byla pro zpěváka v roce 2012 cesta do Indie, kde našel a rozvíjel svou spiritualitu. Duchovní založení mu vydrželo i po návratu a nedávno si nechal na zahradě dokonce instalovat sochu Buddhy a pravidelně se věnuje meditaci. Tím dalším, co Kluse změnilo, zklidnilo a inspirovalo ho k životu v pravdě bylo setkání s manželkou Tamarou a narození dětí. Klus se začal rovněž angažovat v boji za ochranu planety a jednu dobu byl na svých koncertech až tak jiný než dřív, že se mu začalo přezdívat guru Klus.

Billie Eilish

Clipboard.jpg
Foto: Shutterstock, Profimedia

Temná a smutná – taková byla dlouhou dobu image populární americké zpěvačky, která si libuje v o několik čísel větším oblečení. Se svými vnitřními démony sice asi bojuje pořád, ale před pár měsíci všechny překvapila zásadní vzhledovou proměnou. Zelené vlasy vyměnila za blond barvu, nafotila ženské snímky v korzetu a na nedávné Met Gala vynesla princeznovské šaty, ve kterých ji fanoušci viděli vůbec poprvé. Zpěvačka se tak rozhodla, protože se v poslední době cítí více žensky a chtěla to podpořit i vizuálně. Její proměna ji ovšem stála desítky tisíc fanoušků, kteří se s ní nedokázali vyrovnat a stále volají po staré Billie.

Adele

617f9f437c5fcClipboard.jpg
Foto: Shutterstock, Profimedia

Dva roky a minus asi padesát kilo. Zpěvačka Adele se stáhla do ústraní, aby mohla pracovat na svém duševním i fyzickém rozvoji a z baculky je štíhlá dáma. Se cvičením prý začala kvůli úzkostem a hubnutí bylo příjemným doprovodným jevem. Z cvičení se ovšem stala její závislost, kterou podle magazínu Vogue provozovala i třikrát denně. Mohla si ale díky tomu dopřát víc jídla, než byla dosud zvyklá, a dokonce zhubla.

Chrissy Teigen

cl2.jpg
Foto: Shutterstock

Modelka a manželka zpěváka Johna Legenda má za sebou pěkný skandál. Ukázalo se, že v minulosti na internetu šikanovala jiné osoby. Psala jim vulgarity nebo radila, aby se šli radši zabít. Když to letos prasklo, modelka se ke všemu přiznala – byla prý osinou v zadku a internetovým trollem. Zároveň ale tvrdí, že je to minulost a ona už je nyní úplně jiným člověkem. Změnilo ji mimo jiné mateřství a také mnoho terapií, které absolvovala. Touha ostatním nadávat a shazovat je podle modelky pramenila z jejího nedostatku sebevědomí.

Miley Cyrus

617fa04943032Clipboard.jpg
Foto: Shutterstock

Americká zpěvačka a herečka vyrůstala před kamerami a rozhodně patří k těm, kteří skutečnost, že přišli o dětství, neustáli. Aby se vymanila ze škatulky miloučké Disney hvězdy Hannny Montany, začala před lety rebelovat. Ostříhala se na krátko, romantické šatičky vyměnila za obscénní modely a začala dělat koncerty plné pánských přirození a lascivních pohybů. Stihla se také vdát a brzy rozvést s hercem Liamem Hemsworthem. Nutno ovšem podotknout, že se v posledních letech trochu zklidnila.

Donatella Versace

617fa1283f652Clipboard.jpg
Foto: Profimedia

Některé ženy se zkrátka nedokážou vyrovnat s tím, že nezůstanou věčně mladé. Jednou z nich je i módní návrhářka Donatella Versace. Když porovnáte její fotku z roku 1996 a ze současnosti je patrné, že si nevybrala přirozenou cestu stárnutí, ale absolvovala obrovské množství plastických operací a estetických zákroků, v jejichž důsledku dnes vypadá jako úplně jiný člověk. Šestašedesátiletá žena rozhodně nedělá plastickým chirurgům dobrou reklamu.

Zdroje: aktualně, idnes, Vogue, Instagram Billie Eilish, Instagram Tomáše Kluse, Profimedia

Čtěte také: