Jste milovnicí parfémů a ráda objevujete nové vůně. Tom Ford uvede v dubnu na trh dva nové jedinečné parfémy. Zamilujte se do NEROLI PORTOFINO.

NEROLI PORTOFINO AQUA

Vůně Neroli Portofino Aqua je netradičním lístkem do svůdné atmosféry italské riviéry. Plujte po hladině azurových vod idylického italského pobřeží s nekonečnou oblohou nad vaší hlavou a zelenajícími se stráněmi na pevnině. Parfém je svěžejší verzí čistých a šumivých aspektů vůně Neroli Portofino.

Neroli PortofinoNeroli Portofino Aqua je neodolatelně jednoduchou volbou a možností, jak se zahalit do lehké vůně svěžích citrusů a výrazné ambry. Ve vůni Neroli Portofino Tom Ford znovuobjevil kouzlo klasické kolínské vody. Podařilo se mu tak zachytit osvěžující pobřežní vánek, šumivé pobřežní vody obklopující Portofino a spojil tak novodobou krásu s oldschoolovým glamourem. Inspirována unášející sílou Neroli oleje z místních neocenitelných pomerančovníků, přináší Neroli Portofino spojení vůní citrusových olejů, sicilských citronů, mandarinek a bergamotu s překvapivými květinovými tóny a podtóny ambry.

Neroli Portofino Aqua ACQUA je osvěžující, nezapomenutelná vůně, jiskřivá stejně jako křišťálové vody Středozemí.

ZÁKLADNÍ TÓNY VŮNĚ
Tuniská neroli, italský bergamot, sicilský citrón, pomerančové květy, levandule.

Doporučená prodejní cena:
NEROLI PORTOFINO AQUA 50 ML 3490 Kč / 129 EUR
NEROLI PORTOFINO AQUA 100 ML 5100 Kč / 189 EUR

Vůně Tom Ford NEROLI PORTOFINO PORTOFINO AQUA bude k dostání exkluzivně v parfumeriích Douglas a FAnn SK, od dubna 2016.

NEROLI PORTOFINO FORTE

Vůně Neroli Portofino Forte je návratem k originální vůni Neroli Portofino, který by se dal vystihnout italským hudebním výrazem „sforzando“. Sforzando je výrazem pro návrat k původní melodii, ale s daleko větší intenzitou a neočekávanými akcenty.

V případě Neroli Portofino Forte jde hlavně o zvýraznění klíčových atributů originální vůně Neroli Portofino - tedy klasické citrusové kombinace a jantarového základu. Síla Neroli Portofino Forte se skrývá ve zdvojnásobené bohatosti květinového středu, vůně italských pobřežních dřevin a zvýrazněných horních květinových tónů jinak jantarového základu. Jedná se o více luxusní a výraznější verzi originální vůně Neroli Portofino, která zaručí, že vůně vydrží, je ještě výraznější a déle přítomna na pokožce nositele.
Neroli Portofino

POPIS VŮNĚ
Silnější, bohatší, hlubší a více vzrušující verze vůně Neroli Portofino. Výrazná. Smyslná. Opulentní. Klasická vůně kolínské je obohacena povznášející hloubku opulentního květinového jádra. Díky svému odvážnému a vášnivému úvodu složenému z vůně italských pobřežních dřevin a jemné vůně kůže, je Neroli Portofino Forte hrdým členem kolekce Neroli Portofino.

Úvodní tóny citrusů připomínají chladivý úkryt ve stínů sloupoví ve městě Portofino, jsou následovány tóny krvavých pomerančů a levandule. Svěžest a hloubku pobřeží připomíná mix bazalky a galgánu. Na samotné pobřeží vás pak přenese nejčistší Neroli extrakt, který pulzuje v samém srdci tohoto parfému. Opulentní eau de brouts absolute, získaná z místních neocenitelných hořkých pomerančovníků a jejich květů, nechá eskalovat květinové aspekty tohoto parfému.

V základu parfému pak nalezneme tóny vůně divokého pobřežního porostu, mísící se s tóny dřevnatými. Na dramatičnosti pak parfému dodává vůně kůže. Podtóny ambry dodávají bohatosti a výtažky z dubového mechu na temné podmanivosti. V samotném závěru parfému vás pak do kolen dostane luxusní a nezapomenutelná vůně pižma.

ZÁKLADNÍ TÓNY VŮNĚ
Italský bergamotový olej ORPUR®, bazalka, citrónový olej ORPUR®, olej z tuniské neroli ORPUR®, větvičník slívový, kůže.

Doporučená prodejní cena:
NEROLI PORTOFINO FORTE 50ml 7290 Kč / 265 EUR
NEROLI PORTOFINO FORTE 100ml 10 650 Kč / 392 EUR
NEROLI PORTOFINO FORTE 250ml 17 400 Kč / 625 EUR

Vůně Tom Ford NEROLI PORTOFINO FORTE bude dostupná od dubna 2016, exkluzivně v parfumerii Douglas, Na Příkopě 17, Praha 1.

Reklama