Přinášíme vám tip na kosmetiku pro vašeho partnera! „V současné době není pravidelná péče o pleť výhradně jen záležitostí žen. Vzhledem ke všem negativním externím vlivům, které na pokožku působí, je i pánská pleť vystavena zvýšené zátěži. Nicméně, mužská pleť není stejná jako ženská, a proto je velmi důležité, aby jednotlivé přípravky tuto skutečnost respektovaly. Kosmetická řada TOLSOM díky  T–10 komplexu představuje ideální péči pro mužskou pleť,“ sdělila vizážistka Jitka Pořízková.

 

Ucelená řada TOLSOM reflektuje 3 základní kroky pánské péče o pleť – mytí, holení a závěrečnou péči. Ve všech výrobcích je obsažena speciální přísada T–10 komplex, která zahrnuje 8 hydratačních přísad (glycerin, panthenol, hyaluronát sodný, lipidy z pšeničných klíčků, extrakt z droždí, chmelu, heřmánku, aloe vera) + 2 složky pro regulaci mastnoty (citrusový a okurkový extrakt). Složení je tak ideální pro jakýkoli typ mužské  pleti. Všechny přípravky mají navíc příjemnou citrusovou vůni, která vyvolává pocit čistoty a svěžesti.

 

 

TOLSOM obsahuje 4 výrobky pánské kosmetiky:  

První výrobek  TOLSOM Čisticí pěna na obličej je určen na umytí obličeje, po holení je pro pány připravena TOLSOM Osvěžující tonizační voda po holení a na závěr TOLSOM Jemný pleťový gel a TOLSOM Hydratační pleťové mléko SPF 15.

 

 

TOLSOM  Čisticí pěna na obličej – je určena na pravidelné čištění obličeje a krku. Pánové by tento proces měli provádět ráno a večer (před holením). Gelovitý přípravek obsahuje jemné mikročástice, které pomohou důkladně mužskou pleť vyčistit a odstranit nadměrnou mastnotu.

TOLSOM Osvěžující voda – v sobě spojuje účinky dvou výrobků, a to vody po holení a pleťové vody neboli tonika. Je doporučeno používat jak po holení, tak po čištění pleti.

TOLSOM Jemný pleťový gel – speciální přípravek, který si muži rychle oblíbí nejen pro praktické dávkování pomocí pumpičky, ale hlavně proto, že jeho účinky na pleť jsou okamžitě vidět. Exkluzivní technologie bez obsahu ovocných kyselin (v současné době v patentovém řízení) dokáže, že mužská pleť je hladká a jemná na dotek. Při pravidelném používání (stačí jednou denně, ale lze aplikovat i vícekrát dle potřeby a stavu pokožky) bude mužská pleť v mnohem lepší kondici. Také holení bude kvalitnější a snazší.

TOLSOM  Hydratační pleťové mléko OF 15 – je lehký nemastný přípravek určený na závěrečnou péči. Velmi snadno se aplikuje, rychle vstřebává a chrání pleť před škodlivými vlivy slunečního záření vysokým ochranným faktorem 15. Pleti dodává hydrataci, pokožka je pevnější a pružnější. A díky speciálnímu rostlinnému výtažku je zvýšena ochrana pokožky před vlivy vnějšího prostředí, a tím i před neblahými účinky předčasného stárnutí pleti. Výrobky TOLSOM jsou určeny pro muže všech typů pleti a jakéhokoli věku.

Pány určitě zaujme typicky mužský design, praktické balení a jednoduché používání.

 

O rozdílech v pleti mužů a žen hovoří odbornice Mgr. Dana Krpešová:

 Muži mají mastnější pleť, která je náchylnější k tvorbě pupínků,

 pH mužské pleti je kyselejší (4,5–5,5),

 pleť mužů je silnější – cca o 16 %,

 stárnutí se objevuje později, ale zato výrazněji,

 oční kontury jsou zřetelnější a povadlejší,

 pleť mužů je více ochlupená a její kvalita je negativně ovlivněna holením (muži stráví průměrně 180 dní života holením).

 

„TOLSOM je řada, která dokáže mužům zvednout sebevědomí. Pro muže, kteří chtějí pro sebe jen to nejlepší,“ dodává Dana Krpešová. Novou řadu pánské kosmetiky, prestižní řadu TOLSOM uvádí na trh společnost Amway.

 

Reklama