Čtenářka ekleinovka nám popsala další kus svého příběhu, ačkoliv se svému bývalému manželovi nemstila, udělal to za ni život sám. Děkuji ekleinovko za Váš dnešní příspěvek.

Příjemný,ničím nerušený čtvrtek všem pomstychtivým jedincům i těm,co jim odveta nic neříká....
 
Tak tedy nevím.Když uvažuji o tom,jestli jsem se někdy chtěla pomstít,přiznám se. Chtěla .Ne za sebe,ale odvetu jsem plánovala za děti. Ty byly malé, nevinné a bylo jim ublíženo .A hodně. Jen proto,že jejich otec byl agresivní alkoholik. Měla jsem v mysli myšlenku,že si tohle musí vypít až do dna.

Jakmile jsem přešla do klidu,ony myšlenky začaly slábnout.Vytratily se úplně. Jenže jsem nějakou energii do vesmíru vyslala. Síla myšlenky je mocná. Nevím,jak si to jinak vysvětlit. Postupně opustil můj byt. Vyboural se v autě. Spadl se schodů a zlomil si žebra. Propil a prohrál dům... Opilý spadl pod auto. Skončil jako bezdomovec.

Naposledy jsem ho viděla s rukou v sádře, opírajícího se o berli, protože měl ještě nohu v ortéze. Na děti dluží statisíce. Jak by se jim bývalo lehčeji studovalo?

I tak z jeho tragédií nemám dobrý pocit. Vím, že si za to může sám. Kdo škodí jiným, škodí sám sobě..
Jsem člověk,co umí odpustit. Ale určité věci prostě zapomenout nelze. Tak se v nich ani nepitvám. Ukrývám je kdesi schované v mozkových závitech. Občas sice vyplují na povrch,ale to je jen chvilkové. Rychle si dají odchod..
Já se mstít nechci. Ani oplácet zlo nehodlám. Nemám na to povahu. Oni už si dotyční svého ,,kata“ někde najdou sami. Je to stejně nedobrá vlastnost, být pomstychtivý a žít jen zlem. To pak není žádný život. Já se ráda směju.  Jsem šťastná, že jsem na světě a ten svět konečně poslední roky vnímám krásně barevný.

Takový,jaký má být...Vnímejte ho také tak.Budete se cítit mnohem lépe - šťastněji,radostněji.Život stojí za to,aby se ,,žil“ naplno.
ekleinovka
Text nebyl redakčně upraven


Dnešní téma je:

Pomsta bude (byla) sladká!

  • Ublížil vám někdy někdo a vy jste mu to vrátila?
  • Plánujte nějakou pomstu?
  • Potřebujete se sladkou pomstou poradit?
  • Jaký to byl pocit? Dobrý, nebo špatný?
  • Litujete nějaké pomsty?
  • Nebo vám je msta cizí?
  • Věříte, že se vám msta, může vymstít?

Vše směřujte na

redakce@zena-in.cz

A jedna z vás získá úžasně dobrou bonboniéru ve tvaru srdce s pralinkami s náplní nugátovou a oříšky od Milky.

cokolada milka

Reklama