pauhofova

„ Teplé letní večery přímo vybízejí k oslavě života a nespoutané zábavě, proto mi při tvorbě kolekce byly inspirací. Modely jsou určené k divokým večírkům, velkorysým večeřím nebo chvílím stráveným v soukromí. Možností je nespočet, stačí si jen vybrat tu správnou kombinaci“, říká o své nové kolekci návrhářka

Jméno mladé módní návrhářky Zuzany Kubíčkové vám jistě není neznámé. Možná si pamatujete i na náš rozhovor, takže by vás mohlo zajímat, (stejně jako mě) kam se její tvorba posunula. Dnes máte možnost seznámit se s její novou kolekcí inspirovanou hrou.

Na první pohled upoutá jinou barevností. Zatímco v předchozích kolekcích převládaly pestré a čisté barvy, tentokrát překvapila nečekanou kombinací černé, bílé a béžové. Ale to by nebyla Zuzana, aby se svých barviček vzdala. Sofistikovanou a na výsost elegantní paletu neutrálů tak doplnila kanárkově žlutou, červenou, tyrkysovou, fuchsiovou, sytě zelenou, a světle šedou v podobě výšivek.

t

Zůstala věrná svému oblíbenému materiálu, přírodnímu hedvábí, které zkombinovala se smyslnou krajkou, průsvitnou a lesklou organzou a bavlnou.

Jednoduché střihy (šatů, sukní, bolerek, kabátků, širokých kalhot, košil a topů) dávají vyniknout strukturám látek a barevným ornamentům v podobě karetních symbolů. Ty se staly stěžejním ozdobným prvkem celé kolekce.

tana

Některé modely linii těla kopírují, jiné mu naopak dávají úplnou volnost, ale vždy upozorňují na ladné ženské křivky.

Protože se návrhářka nechala při tvorbě kolekce unést potěšením ze hry, doplnila ji prádlem, které by bylo hříchem chovávat. Dokonale vystihuje ženu, která je ztělesněním pikantní nevinnost i rafinované provokace, je zároveň jemnou dívkou i zralou ženou probouzející mužskou fantazii.

A hra může začít

Zde je detailní foto prádla

set

2

3

Foto: Karel Losenický

Tváří kampaně se stala krásná herečka Táňa Pauhofová.

Kolekci ve fotogalerii představuje modelka Veronika (Brave models).

Čtěte také:

Reklama