Nicole Kidman

Trošku nás zabolel pohled na herečku Nicole Kidman, která takto oděná dorazila na premiéru filmu Seveřan. V něm si zahrála ženu vikingského krále. Oblékla si opeřený model od Prady – jen a jen roztáhnout křídla a vzlétnout. Kombinace zelené a lososové herečce barevně vůbec nesedla a šaty byly důkazem, že ani model věhlasné značky není zárukou toho, že bude slušivý.

m1.jpg
Foto: Profimedia

Julia Fox

Dvaatřicetiletá herečka a modelka Julia Fox příliš neoslnila svým hereckým uměním, a tak se snaží alespoň šokovat svými outfity. Po Paříži se bývalá přítelkyně rappera Kanye Westa procházela v úsporném černém modelu, který připomínal obleček tanečnice nočního klubu nebo dominy. Vysoké operní rukavičky jsou sice letos velmi trendy, ale nemůžeme skrýt své rozpaky z celkového looku, který vystihuje přídavné jméno laciný.

m2.jpg
Foto: Profimedia

Rihanna

Od té doby, co zpěvačka světu oznámila, že s rapperem ASAPEM Rockym čekají prvního potomka, ukazuje světu, že těhotenská móda pro ni nemá hranice a své tělo ukazuje ještě víc než kdykoli předtím. Pokud se ve společnosti objeví se zahaleným bříškem, je to spíše výjimka. Častěji totiž vsází na rozepnuté košile, průsvitné materiály apod. Na přehlídku Dior vyrazila jen v negližé, přes které měla přehozený kabátek. Outfit doplnila lesklými kozačkami pod kolena.

m3.jpg
Foto: Profimedia

Bella Thorne

Neobtěžovala se s oblékáním a jen se před odchodem z domova vykoupala v červené barvě? Takovou otázku vyvolala herečka a modelka Bella Thorne, když se objevila na červeném koberci k premiéře filmu Morbius. Její šaty navrhl Sergio Castano Pena a vytvořil jimi optickou iluzi nahého těla. Zezadu byly na šatech dokonce půlky a nad nimi nechybělo tetování. Šaty by se možná hodily jako překvapení pro přítele, ale na společenskou události to přeci jen nebylo to pravé, co si oblékne dáma. I když vypadat ve společnosti jako dáma – to zřejmě nebývá hereččiným záměrem.

m4.jpg
Foto: Profimedia

Maggie Gyllenhaal

Šaty herečky Maggie Gyllenhaal z letošních Oscarů rozdělily obecenstvo na dva tábory. Příslušníci jednoho jásají a členové druhého roní slzy velikosti zlatých aplikací, které má Maggie na šatech. Model značky Schiaparelli Haute Couture byl poněkud hranatý a herečka v něm připomínala kříž nebo písmenko T. Zlaté zdobení mělo výstupky směrem dopředu, takže si na ně kolemjdoucí mohli klidně pověsit kabáty. Praktické? Jistě! Stylové? Tak to za nás úplně ne.  

m5.jpg
Foto: Profimedia

Heidi Klum

Rozpaky v nás vyvolává i většinou skvěle oblečená modelka Heidi Klum. Výraz sportovní elegance nabývá při pohledu na její dubnový outfit zcela nového významu. Dresové šaty, kterými vyjádřila svou podporu americkému fotbalovému týmu Los Angeles Rams, byly sportovní, kdežto volánky, které je lemovaly zase směřovaly k eleganci. A od kdy se k dresům nosí kozačky? Ledaže by modelka plánovala vytvořit novou sportovní disciplínu. Třeba podpatkový fotbal nebo něco podobného. Ale usmívá se hezky, o tom žádná. Dost možná ji pobavil vlastní odraz ve vitríně. 

m6.jpg
Foto: Profimedia

Emma Corrin

Herečka Emma Corrin to na udílení Cen Laurence Oliviera trochu popletla. Většina ženské populace totiž nosí podprsenku pod oblečením, nikoli na šaty. I když byla to vůbec podprsenka? Připomínala totiž dva polovyfouklé balónky. Ty měla vyobrazené i na potisku šatů, a dokonce se tento motiv dostal i na boty. Smysl nám nějak uniká. 

m7.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Profimedia, Page Six, Instagram, People, Elle, Vogue

Čtěte také: 

Reklama