lindex

Velká kampaň s názvem Bra-volution se zaměřuje na přátelství mezi ženami. V prezentaci jarní kolekce spodního prádla, se představí šest žen spolu s nejlepšími přítelkyněmi. A nejedná se o žádné modelky, ale o dámy, které běžně můžete vidět mezi sebou.

lindex

  • „Tohle je moje skvělá máma. Prošla si lecčíms, ale stále drží hlavu zpříma. Jsem moc pyšná, že jsem její dcera. Chci jí dát tuhle příležitost, abych jí ukázala, jak moc si jí vážím. Chci, aby se cítila krásná, protože taková skutečně je,“ říká Rikke Karlsveen z Norska.

lindex

Bra-volution je koncept, který ukazuje, že společnost Lindex nabízí spodní prádlo ve všech střizích pro všechny ženy. A právě díky tomu zákaznice Lindex tak chválí; nyní si totiž mohou najít střih, který jim dokonale padne. Zájem na účasti v letošní kampani byl ohromný a modelkami jsou dívky a ženy ze Švédska, Norska, Finska a Litvy.

lindex

  • „Bra-volution mě inspirovala k tomu, abych vždy ukazovala to svoje nejlepší já. A proto se chci vrátit a podělit se o tento zážitek se svou mladší sestrou. Určitě to na ni bude mít pozitivní dopad a pomůže jí to dospět v silnou a sebevědomou ženu,“ říká Monika Zilenaite z Litvy.

lindex

Jarní spodní prádlo bude pro tuto sezónu v měkkých pastelových barvách s trochou šedého melíru. Romantická a žensky laděná kolekce je vyrobena z měkkých materiálů. V prodeji bude ve všech obchodech Lindex a také na lindex.com od 9. února.

lindex

Reklama