Herec Leonardo DiCaprio (34) se zamiloval do ruské modelky Anny Vjalitsyny (23). Krasivici je třiadvacet let a není zdaleka Leonardovým prvním skalpem z přehlídkových mol. V minulosti herec žil s brazilskou modelkou Gisele Bündchen nebo izraelkou Bar Rafaeli.

l

Svůdník Leo potkala svou budoucí lásku na dovolené ve španělské Ibize a ihned si obě celebrity padly do oka. Anne proslula svými fotkami pro prestižní časopis Sports Illustrated.

Bulvár přitom Leonarda v posledních týdnech spojoval s herečkou Cameron Diazovou či zpěvačkou ze skupiny Pussycat Dolls Ashley Robertsovou. Nic z toho však nevyšlo a Leonardo byl stále sám. Partnerku se mu pokoušel najít i jeho kamarád režisér Guy Ritchie v londýnském klubu Whisky Mist, kde spolu oba pánové svorně pařili. A jak se balí děvče pro hollywoodskou hvězdu? „Leo upozornil ochranku na dívky, které se mu líbí, aby je pustila k němu. Bouchal pak jedno šampaňské za druhým a nechal se dívkami zcela zahltit,“ uvedl očitý svědek. Ale jak to tak bývá, v hospodě se většinou životní láska nepotká. Úspěch slavila až Ibiza, takže nezbývá než lásce popřát hodně štěstí dlouhého trvání.

Líbí se vám Leův nový objev?

Reklama