Foto: Shutterstock

Děti si vzaly na hraní sadu hraček, která se skládá z drobných útvarů. Ty na sobě mají jemné bodláky, kterými drží u sebe, ale také na věcech kolem. Obrovské množství těchto drobných věcí se při společné hře zamotalo Abigail do vlasů a ta měla rázem na hlavě obrovskou dredovou kouli. Hodiny hrůzy, během kterých se rodina snažila dát vlasy malé holčičky do původního stavu, popsala Lisa na svém Facebooku.

„Na hlavě měla asi 150 těch malých věcí, které k sobě byly navíc spojené jako suchým zipem. Děti se je nejdřív snažily odstranit samy, ale tím to akorát zhoršily. Trvalo mi asi tři hodiny, než jsem dostala pryč alespoň 15 z nich,“ tvrdí matka ve svém příspěvku.

Situaci prý zhoršil i nápad použít kondicionér a rostlinný olej. Tím se dostalo pryč z hlavy jen asi dalších deset hraček, a navíc už byla jedna hodina v noci a Abigail nedokázala únavou udržet otevřené oči. Pokračování tedy muselo počkat na další den.

Druhý den ráno šla Lisa do obchodu, vybavila se minerálním olejem a dobrým hřebem a dala se do práce. Vyčesávání hraček se nakonec protáhlo na dvacet hodin, holčička během toho ztratila hodně vlasů, její maminka měla z práce úplně oteklé prsty, ale povedlo se. Ve svém příspěvku Lisa varovala rodiče před podobnými hračkami, protože proces odstraňování byl pro celou rodinu velmi traumatický.

Reklama