Řekněme si to úpřímně, drhnutí WC mísy nebývá zrovna tou nejoblíbenější a nejpříjemnější činností, nicméně pokud jsme chtěli mít toaletu čistou, nevyhnuli jsme se mu. S novým řešením přichází značka Bref společnosti  Henkel ČR, která v lednu na český trh uvádí novou řadu svých doposud nejúčinnějších WC čističů Bref 6x Effect. Každý z produktů přináší 6 jedinečných funkcí a vlastností - účinnost v boji proti vodnímu kameni, odstranění rzi, likvidaci nečistot, desinfekci, dodání svěžesti, a to vše nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní. Navíc nová receptura u varianty Total Protection zajistí vytvoření ochranné vrstvy uvnitř WC mísy, která chrání povrch před ulpěním všech nečistot.

Celou řadu WC čističů Bref 6x Effect tvoří tři varianty - Anti-limescale určená zejména pro boj s vodním kamenem,  Rust & Stain se specializuje na rez a Total Protection nabízí navíc vytvoření ochranné vrstvy uvnitř WC.

  • BrefBref 6x Effect Anti-limescale (750 ml) - přináší účinnost v boji proti vodnímu kameni, odstraní rez, likviduje nečistoty, desinfikuje, dodá svěžest a vůni oceánu. To vše nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní.
  • BrefBref 6 x Effect – Rust & Stain (750 ml) - přináší vysokou účinnost v odstranění rzi, v boji proti vodnímu kameni, likviduje nečistoty, desinfikuje, dodá svěžest a vůni citrónu. To vše nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní.
  • Bref 6x Effect – Total Protection (750 ml) – stejně jako Brefostatní produkty řady Bref 6x Effect přináší účinnost v boji proti vodnímu kameni, odstraní rez, likviduje nečistoty, desinfikuje, dodá svěžest a vůni oceánu. To vše nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní. Navíc nová technologie na bázi polymerů vytváří uvnitř WC mísy ochrannou vrstvu, která následně chrání povrch před ulpěním všech nečistot.

Nová řada WC čističů Bref 6x Effect se na pultech obchodů objeví v lednu 2013. Jejich doporučené maloobchodní cena je 69,90 Kč.

Reklama