Toaletní parfém Avon Maxima

5d8372e929889obrazek.pngAvon Maxima byl navrhnutý z těch nejkvalitnějších surovin, aby zachytil jedinečnost a sebevědomí dávných dob, ale s moderním probuzením. Svůdná vůně je tvořená jiskřivými luxusními tóny slamihy písečné, úžasné sametové nektarinky, které jsou ozdobené věncem sambakového jasmínu. Květ slamihy píšečné symbolizuje věčnost a jeho olej slibuje mládí. Říká se, že dokáže najít rány v našem nitru a jemně jich zacelit.

Dámská vůně je inspirována bohyní Hestia, která představuje koncentraci, duševní pokoj a vazbu mezi starým a novým. Jejím symbolem je kruh, ve kterém udržuje věčný oheň. Zmocněte se tak s voňavou novinkou božského ohně, nechejte vzplanout svou vnitřní sílu a zanechte po sobě výraznou stopu. Smyslný a mýtický parfém Avon Maxima ztělesňuje vnitřní ženskou věčnost spojenou s elegancí. Díky své božské vůni dává parfém ženám zářivou krásu bohyně, sílu a vyrovnanost.
5d8372d02fd91obrazek.png

V čem se považuje tvář parfému Dara Rolins za bohyni? „Tehdy, když se mi něco fakt podaří, to si potom přijdu jako bohyně! Dokážu si ten pocit náležitě vychutnat, pochválit se, být na sebe pyšná. Jsou chvíle, kdy by se tak měla cítit každá z nás. Maximálně spokojená! A myslím si, že my ženy dokážeme hravě motivovat a inspirovat jiné právě tím, jak žijeme my samotné.“

5d83730d0f4fdobrazek.pngNovinka je určená pro ty dámy, které preferují výrazné dlouhotrvající vůně. Chtěli zanechat stopu ve světě a touží potom, aby jejich vůně nezůstala nepovšimnutá. Toaletní parfém vytvořil renomovaný parfumér Pascali Gaurin, jehož cílem bylo podtrhnout jedinečnost ženy, odhalit moc a silnou bohyni, který se ukrývá uvnitř každé ženy.

Jak objevíte své ženské božství? Dara pro vás má menší návod. „Myslím, že by ženy měly být na sebe pyšné. Často se setkávám se ženami, kterým chybí sebevědomí. Zbytečně. Protože každá jedna z nás je krásná. A nemyslím tím dokonalý make-up, mluvím o povaze, vlastnostech, schopnostech, které máme my ženy a díky nim jsme tak dokonalý druh! Bez nás by nebyl život. Tečka. To mluví za vše! A jestli si ještě dáme práci a rozvineme všechny svoje přirozené vlohy, stávají se z nás minimálně pro lidi, z podstatě právě pro ty, které pro nás představují ten nejbližší, nejužší kruh, rovná se pro ty nejdůležitější – bohyně, v tom pravém slova smyslu.“
5d8373e29d862obrazek.png

Vyzkoušejte vůni Avon Maxima a probuďte v sobě MAXIMUM!

Uvedené výrobky jsou dostupné v aktuálním katalogu a na webu www.avon.cz, nebo u Vaší AVON Lady/Gentlemana.

Vůni Maxima si můžete od října vyzkoušet v novém AVON BEAUTY POINT v centru Westfield Chodov.   
5d8371714d0feobrazek.png

Inspirujte se na videu


 

Reklama