I v dnešní uspěchané době existuje místo, kde vás nikdo neruší, kde si můžete popřemýšlet a odpočinout – tím místem je toaleta. Klidná náruč oné místnůstky jí dodává na důležitosti a důležitost na kráse. Každá z nás chce mít tuhle komůrku čistoskvoucí a voňavou. Vždyť již naše babičky říkaly, že vizitkou každé rodiny je toaleta.

Na vůni a čistotu najdeme v drogerii moře čisticích a vonících prostředků. Zkuste se ale zamyslet – co dává té nablýskané čistotě korunu? Co není na první pohled vidět, přesto to každý zaregistruje, protože to každý použije?

Ano, ano, je to toaletní papír. J Co si pomyslíte o rodině, kde najdete toaletní papír útržkový, div ne voskovaný, který je třeba pečlivě předmačkat, abychom si nezpůsobily tržné rány na nejcitlivějších místech? A co o rodině, kde na stojánku najdete toaletní papír značky Úspora, který si málem může konkurovat se smirglovým papírem a nezjemníte ho ani tím předmačkáváním? Ale rodina, kde najdete Kleenex® Veltie – to je elegance i na toaletě.

Že nevíte, co je Kleenex® Veltie? Už jsme vás o této novince na našich stránkách informovali. Je to nový toaletní papír od společnosti  Kimberly-Clark, s. r. o. Prodává se ve čtyřech oblíbených barvách – bílá, žlutá, růžová a modrá. Je dvouvrstvý s reliéfním potiskem motýlků. Velikost XXL značí celkovou délku jedné role, která je téměř o 20 % delší než u běžného toaletního papíru. Hlavním motivem a „mluvčím“ značky je známé štěňátko, které si podle výzkumů vybavuje téměř 20 % spotřebitelů v souvislosti s toaletním papírem Kleenex®, a to bez zásadní televizní podpory. Jedná se o výborný výsledek vzhledem k tomu, že intenzivní televizní kampaň v Čechách běžela naposledy před 4 lety. Kariéra tohoto „světoběžníka“ je opravdu strmá. Začala již v roce 1972, kdy se štěňátko poprvé objevilo pod značkou toaletního papíru Kimberly-Clark ve Velké Británii, a vyvrcholila v roce 2004 tím, že jeho replika byla umístěna v muzeu voskových figurín Madame Tussaud v Londýně.

Toaletní papír Kleenex® Veltie je k dostání v obchodech ve dvou typech balení – čtyřrolové balení přibližně okolo 35,- Kč a osmirolové okolo 65,- Kč. Osmirolové balení bude navíc v praktické tašce s uchem.

Reklama