Milá redakce,

tak toto téma mne velice potěšilo, jelikož je zde co rozebírat. A shodou okolností mám i nějaké poznatky od svých kamarádek.

Žiji s přítelem ve společné domácnosti zatím jen 6 let, ale hned od začátku jsem takovou vymoženost jako každodenní teplé večeře nezavedla. Dnes jsem za to ráda, a dokonce to u nás i funguje. Nyní je to sice trošku jiné, poněvadž jsem doma a čekáme miminko, ale když jsem chodila do práce, doma jsem byla později než přítel. Takže by to nebylo ani reálné, nebo možná bylo, ale proč to říkat???

Neumím ani spočítat, kolik máme do týdne teplých večeří, ale je pravda, že je ani nevyžadujeme. Když už teplá večeře je, přítel je rád, poděkuje, a řeči jako zase brambory nebo rýže opravdu neslyšim. Myslím, že toto je dobrý způsob, jak přimět chlapa, aby si i té teplé večeře vážil.

U mých kamarádek jsem slyšela takové příhody, nad kterými člověk žasne. Jednalo se spíše o otce mých kamarádek, kterým manželky od začátku vyvařovaly, podstrojovaly atd. Jedna historka za všechny.
Maminka mé kamarádky udělala k večeři řízek s bramborovým salátem. Už to mi přijde jako ne zrovna rychlá večeře. A protože maminka chtěla vyzkoušet trochu zdravé výživy, do bramborového salátu dala na půl majonézu a bílý jogurt.

Jaké bylo její překvapení, když její muž po ochutnání řekl, že to žrát nebude, vzal mísu se salátem a ten skončil v popelnici. Opravdu manžílek k popukání.......

Můj názor tedy je: nerozmazlovat muže hned od počátku vztahu, on si potom věcí, jako jsou např. teplé večeře, více váží...


S pozdravem Renata


Milá Renato, také znám z vyprávění svých známých, že ve vztazích jsou podobné výstupy možné. Zvlášť u starších ročníků byla symbióza mezi muži ženami nastavena mnohdy jinak než dnes.

Znám ale i opačné případy: "Tak tobě to nechutná, jo?" o přesolenou omáčku se jednalo,  a šup už letěl hrnec z okna na dvorek :) Naštěstí bylo léto a okno otevřené...

Dnes si píšeme na téma teplých večeří.

Vaříte každý den teplé večeře?
Chodíte do restaurací?
Vaří Váš muž či přítel?
Jakou kuchyni máte ráda?
Milujete jídlo?
Pište na:

redakce@zena-in.cz

Nejzajímavější příspěvky odměníme!

Reklama