Angelina Jolie

Angelina Jolie je považována za jednu z nejhezčích žen téhle planety a možná právě díky tomu, že není znetvořena žádnými plastickými operacemi. Sama říká, že pokud se někdo bude cítit lépe díky kosmetické úpravě, je to jeho věc, ale ona se cítí nejlépe ve své přirozené podobě.

seznam.jpg
Foto: Profimedia

Jamie Lee Curtis

Americkou herečku a spisovatelku dětských knih mnozí z vás budou znát z filmu Mezi námi děvčaty, kde si zahrála maminku Lindsay Lohan. Je jí 64 let a na svůj věk vypadá úctyhodně dobře. Nemá žádnou plastiku ani kosmetickou úpravu a na toto téma pro Fast Company prozradila, že „současný trend výplní a kosmetických procedur a posedlost úpravami v mobilních aplikacích ničí přirozenou krásu a to, jak se lidi mají a nemají rádi.” 

sirka.jpg
Foto: Profimedia

Jennifer Aniston

V rozhovoru pro People řekla: „V Hollywoodu je obrovský tlak na vzhled a na to vypadat mladistvě. Lidé se předhánějí v tom, kdo bude vypadat mladší, ale ve skutečnosti vypadají jako zrůdy. Já si do obličeje nic píchat nehodlám.”

profimedia-0622147389.jpg
Foto: Profimedia

Julia Roberts

Julia Roberts je ztělesněním přirozené krásy, která nepotřebuje absolutně ničím dokrášlovat, na tom se asi shodneme. Sama je proti přehnaným úpravám a pro Elle prozradila, že ji trápí, že ženy dnes nedávají samy sobě šanci se vidět přirozené v průběhu stárnutí. Je to podle Julie přece součást života na každém věku je něco krásného, i na těch vráskách.

profimedia-0731516516.jpg
Foto: Profimedia

Cameron Diaz

Jeden z andílků ze známého filmu Charlieho andílci také není poskvrněn skalpelem. Cameron přiznala, že vyzkoušela botox, ale po tom, co viděla, co jí to udělalo s obličejem, si to hezky rychle rozmyslela a přestala experimentovat. 

profimedia-0097918870.jpg
Foto: Profimedia

Zdroj: Fast company, Prevention, People, Elle, Dailymail