Milá redakce a ženy-in,
posílám školní vtípek, co jsem právě přeložila z angličtiny, takže snad nehrozí, že už ho polovina ž-inek bude znát :-))
 
První den ve škole
Prvního září, po prázdninách, vstoupila nová učitelka do druhé A a rozhodla se, že otestuje znalosti svých nových žáků. Požádala tedy každého, aby napočítal do 50. Někteří byli schopni poměrně bez chyb napočítat do 30, někteří i do 40. Jiní dokázali napočítat jen do 20. Ale Johnny si vedl velice dobře. Padesátku už minul a skončil, naprosto bez chyby, až u čísla 83. Paní učitelka ho moc pochválila. Johnny po vyučování celý blažený běžel domů a pochlubil se svým úspěchem tatínkovi. Tatínek ho pohladil a řekl mu: „To je proto, že jsi z Arkansasu, synku."
 
Druhý den se paní učitelka rozhodla otestovat u svých žáků znalost abecedy. Někteří zvládli vyjmenovat písmena pěkně popořadě až do M nebo N, ale Johnny plynule odvykládal abecedu až do W. Paní učitelka ho opět pochválila a Johnny, celý rozradovaný, se doma zase pochlubil svým úspěchem. To proto, že jsi z Arkansasu, synku," odvětil tatík a poplácal Johnnyho po rameni.
 
Třetí den byla hodina tělocviku. Po hodině se žáci sprchovali ve školních šatnách a Johnny si, pln údivu, povšiml, že je - ve srovnání s ostatními nahými žáky - v jistných partiích velmi, opravdu velmi obdařen. Ten večer se zeptal tatínka: Tati, všichni ostatní žáci ho mají hrozně malého. Já ho mám desetkrát většího než oni. To je proto, že jsem z Arkansasu?"
 
Ne, to je proto, že je ti osmnáct, synku."
 
 Kadla
:-))) Tak ten se mi fakt líbil. Co vám?
Reklama